Domů > Naše akce > Trénování v ČK

Trénování v Českém Krumlově

 • skvělé tréninkové zázemí v jednom z nejúspěšnějších klubů ČR
 • vedeno špičkovým a zkušeným trenérem Radkem Votavou
 • reprezentanti a mistři ČR ve čtyřhře Jaromír Janáček a Tomáš Švejda
 • jedinečné zázemí – trénink, ubytování, stravování, regenerace, fyzioterapie přímo ve sportovním areálu nebo jeho blízkosti

Náš klub dlouhodobě nabízí klubovým hráčům velmi dobré tréninkové podmínky. Tato možnost tréninku je možná i pro hráče, kteří nejsou členy klubu. Osvědčený program a skvělé prostředí už využilo za posledních 20 let mnoho hráčů včetně hráčů a hráček i ze zahraničí. Tréninky se aktuálně odehrávají pod vedením Radka Votavy společně s TOP hráči klubu Jaromírem Janáčkem, Tomášem Švejdou, Lucií Černou, Patrikem Fucimanem, Eliškou Mikešovou, Matyášem Pufferem a dalšími hráči krumlovského klubu.


Co můžeme nabídnout:

Krátkodobé nebo po domluvě i dlouhodobé tréninkové pobyty s ubytováním i bez ubytování.

Sportovní hala Český Krumlov: 5 badmintonových kurtů a další potřebné vybavení pro tréninky

Ubytování: Je možnost zajistit ubytování přímo na sportovní hale (vícelůžkové pokoje s vlastní toaletou, ledničkou, k dispozici je i společná kuchyňka; Wi-Fi); stravování probíhá individuálně – většinou formou snídaní na pokojích, obědy a večeře v blízkých restauracích za rozumné ceny.

Atletický stadion: veřejné sportoviště města Český Krumlov, nachází se hned u haly (cca 50m), přístupné kdykoliv

Posilovna: součást sportovní haly, je k dispozici několik základních posilovacích strojů a pomůcek

Regenerace: Plavecký bazén Český Krumlov (cca 150m) – velký bazén 25m + pára, po domluvě možnost sauny ve sportovní hale, za poplatek služby fyzioterapeutky Hany Šmachové (cca 700m)

Vyplétací servis: Vyplétání raket zajišťuje pan Richard Milo (ceník). Raketu si též můžete vyplést sami na stroji, který vám bezplatně na hale zapůjčíme.

Cena: od 600,- Kč za tréninkový den – cena zahrnuje dvoufázový trénink v úzké skupině hráčů nebo individuální, dále v odpoledních tréninkových skupinách klubu, míče, pronájem kurtů, částečně trenér.

Cenu za komplexní tréninkové balíčky upravenou podle konkrétních požadavků zájemců o trénink nastavujeme individuálně, a to podle rozsahu poskytovaného zázemí (délka pobytu, počet hráčů, stravování, ubytování, fyzioterapie, jednorázová/dlouhodobá spolupráce atd.)

V případě zájmu nás kontaktujte na radek.votava@mybox.cz nebo 724 320 839.

 


Hlavní trenér:

Radek Votava (hlavní trenér a předseda klubu)

 

 

Všechny klubové trenéry v čele s legendou Jiřím Frendlem naleznete ZDE.

 


Aktuální hráči:

Jaromír Janáček & Tomáš Švejda

 • rok narození 1995, 2002
 • facebook.com/janaceksvejda
 • trenér Radek Votava
 • TOP světový žebříček (čtyřhra mužů): 74. místo (17.3.2020)

Největší úspěchy:

 • 9. místo na Evropských hrách v Minsku (2019), 17. místo na mistrovství světa v Japonsku (2022), 1. místo na FS Lithuanian International (2018), FS Bulgarian International (2018), FS Slovenia Future Series (2019)
 • mistři ČR 2019,2020, vicemistři ČR 2023
 • mistrovství Evropy dospělých na Ukrajině (2021), ve Španělsku (2022), mistrovství světa dospělých ve Švýcarsku (2019), vě Španělsku (2021) v Japonsku (2022), mistrovství Evropy družstev mužů ve Francii (2020)

Náš klub patří mezi nejaktivnější a nejúspěšnější kluby v ČR. Momentálně je v klubu přes sto hráčů a hráček, kteří jsou našimi členy a pro které připravujeme tréninkové prostředí a badmintonové vyžití od přípravek až po veterány nevyjímaje i hráčů, kteří si chtějí jen tak přijít zahrát. K tomu neodmyslitelně patří i ježdění po turnajích. Naši hráči se zúčastňují krajských, celostátních i mezinárodních turnajů s vrcholy na mistrovství ČR, mistrovství Evropy a světa a Evropských hrách, kde hájí naše barvy v reprezentačních dresech České republiky. Přehled klubových medailí z MČR najdete ZDE

Úspěšní odchovanci klubu:

Radmila Viktorinová, Ivana Vilímková, Michal Turoň, Milan Turek, Martin Turek, Hana Milisová, Eva Titěrová (rozená Brožová), Stanislav Kohoutek, Jakub Sluka, Štěpánka Vazačová, Martina Benešová, Pavel Florián, Lucie Černá, Jaromír Janáček, Sabina Milová, Tomáš Švejda, Patrik Fuciman a mnoho dalších.

Klub je aktivním pořadatelem turnajů od krajské úrovně až po mezinárodní. Ty tradiční turnaje a další akce si můžete prohlédnout na našem webu v části NAŠE AKCE.

 • Největším turnajem, kterým se můžeme pořadatelsky pochlubit, je mezinárodní mistrovství juniorů CZECH BEC U17.

Spolupracujeme s firmou OLIVER a rádi vám poradíme a necháme vyzkoušet rakety a míče.

Kdo u nás dlouhodobě či opakovaně trénoval nebo hrál:

Skupina indických hráčů z Chandigarhu s trenérem Surinderem Mahajanem, tradiční klubová soustředění TJ Baník Most a Badminton Rychnov nad Kněžnou, mezinárodní soustředění ČR-Německa-Dánska před MT U15, Petya Nedelcheva (Bulharsko), Maria a Dimitar Delchevovi (Bulharsko), Filipe Toledo a Rudolfo Salles (Brazílie), Debora a Ruben Jille (Holandsko), Joran Kweekel (Holandsko), Alyssa Tirtosentono (Holandsko), Brian Wassink (Holandsko), Vincent Braksma (Holandsko), Sebastian Li (Holandsko), Tri Prasetio (Indonésie), Azmy Qowimuramadhoni (Indonésie), Adhe Rezky Dwicahyo (Indonésie), Soren Toft (Dánsko), Lenny Sudarma (Rakousko), Max Koreny (Kanada/ČR), Mateusz Świerczyński (Polsko)

Slovensko: Martina Repiská, Tomáš Soták, Natália Slobodová, Tamara Prostiniaková, Peter Hrnčár, Lukáš Klačanský

ČR: Ondřej Kopřiva, Zuzana Pavelková, Kateřina Tomalová, Pavel Drančák, Jiří Král, Lukáš Zevl, Tereza Kobyláková, Jan Somerlík, Ondřej Král

Trenéři: Surinder Mahajan (Indie), Pavel Maňásek (Badminton Rychnov nad Kněžnou), Peter Mouritsen (Dánsko), Arie Hof (Holandsko), Jinn Hwa Tan (Malajsie), Orlin Tsvetanov (Bulharsko), Morteza Validarvi (Írán), Jonas Kaare Nielsen (Dánsko), Mads Gril Mousing (Dánsko), Jiří Král (TJ Baník Most), Pavel Fanta (TJ Baník Most)

město Český Krumlov 

partneři klubu

 

 

Hlavní partneři

 • Město Český Krumlov
 • Olier
 • Swietelsky
 • Balcar
 • Český badmintonový svaz
 • Energo Český Krumlov
 • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio