Domů > Naše akce > Začni s badmintonem

Začni s badmintonem

Chceš začít hrát nejrychlejší raketový sport na světě? Rychlost, síla, obratnost a inteligence! Badminton je krásný a komplexní sport, neváhej a přijď si ho vyzkoušet! S badmintonem se dá začít v jakémkoliv věku, ideální je ale v 6-9 letech. Přidej se k nám a třeba budeš právě ty dalším úspěšným českokrumlovským badmintonistou! 

Náš klub byl založen v roce 1974 a patří mezi nejaktivnější a nejúspěšnější kluby v ČR. Momentálně je v klubu přes sto hráčů. Ročně pořádáme pro mládež několik sportovních akcí s dlouholetou tradicí. Klubu se podařilo vychovat spoustu výborných sportovců, mistrů ČR, medailistů z mezinárodních turnajů včetně účastníků mistrovství Evropy, světa a také Evropských her!

Máš zájem? 

Přijď si badminton vyzkoušet každé úterý a pátek od 14:30 do 15:30. Stačí mít sportovní oblečení a sálovou obuv. Raketu a míčky ti rádi půjčíme, pokud nemáš své. Jako bonus Vám dáváme první měsíc na vyzkoušení zdarma! Tréninky vedou naši zkušení trenéři. Tréninky probíhají ve skupinách, kde spolu trénují děvčata a chlapci dohromady.

Potřebuješ se na něco zeptat? Neváhej nás kontaktovat na telefonním čísle 724 320 839 (Radek Votava - předseda klubu, hlavní trenér) nebo e-mailové adrese radek.votava@mybox.cz.

Menší ochutnávka badmintonu!

hrajbadminton.cz

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio