Domů > O nás > Oliver sport - prodej

Oliver sport - prodej

AKTUÁLNÍ KATALOG - PROHLÉDNĚTE SI A V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS NEVÁHEJTE OSLOVIT!

Od konce roku 2019 jsme navázali novou spolupráci s německou firmou OLIVER-SPORT! V České republice je tato badmintonová značka zastoupená panem Ivem Korandou a jsme moc nadšení z dosavadního rychlého průběhu, kvalitě nabízeného a dodávaného zboží a dohodnutí se na kvalitních podmínkách pro klub, jeho trenéry, týmová družstva v čele s extraligovým týmem a TOP hráčů klubu Jaromíra Janáčka, Tomáše Švejdu, Patrika Fucimana, Lucie Černé a v nedávné minulosti reprezentanta parabadmintonu Zbyňka Sýkory.

Zároveň máme radost z toho, že dokážeme díky této spolupráci nabídnout našim členům lepší ceny, než jsou běžně na trhu. 

Spolupráce s firmou OLIVER-SPORT je velice aktivní i při pořádání našich TOP turnajů a soustředění / kempů a to zejména formou míčů, případně drobných cen. Na vrcholu této spolupráce je OLIVER Czech U17 International.

S míči OLIVER APEX 200 nebo 100 jsme velice spokojení. 

O Oliveru

Počátky této světoznámé značky sahají až do roku 1954, do Adelaide v Austrálii. V té době vyráběl Jack Oliver ve své dílně první squashové rakety, uměl dobře pracovat se dřevem, byl vynikajícím řemeslníkem. Aby se mu podařilo uskutečnit svůj sen – nabízet squashové rakety špičkové kvality, požádal o pomoc s vývojem nejlepší hráče své doby.

V té době měl australský squash pověst drsné hry, proto všechny jeho výrobky prošly značným zátěžovým testem. Sen si splnil a dnes nabízí značky Oliver nejen rakety pro squash, ale i pro tenis, badminton, golfové hole a módu pro volný čas. Dnes má Oliver centrální sídlo v Německu. 

Značka má v Čechách a na Slovensku již téměř 20ti-letou historii a jako rodinná firma si tak vybudovala renomé ve squashi a postupně se velmi dobře rozvíjí i v badmintonu.

Jak sami říkají: Jsme schopni rychle reagovat na potřeby hráčů na trhu raketových sportů jako celku. Náš tým každoročně věnuje velikou péči inovacím, designům a testování nových modelů. Vždy jsme se o naše zákazníky chtěli postarat komplexně, od hlavy k patě, proto je na místě naše motto: OLIVER je BADMINTON, BADMINTON je Oliver! Na spolupráci s vaším klubem a TOP hráči vašeho klubu se moc těšíme.“

Věříme, že načatou spolupráci postupně vyprecizujeme tak, aby se každý v klubu cítil ve věcech značky OLIVER dobře.

Oliver vybavení si můžete zakoupit přímo ve Sportovní hale v Českém Krumlově, kde najdete základní nabídku badmintonových raket, sálové obuvy a doplňků. V případě výběru jiného katalogového zboží lze okamžitě objednat. Rádi Vám pomůžeme s výberem těch nejlepších produktů osobně ve Sportovní hale nebo přes email radek.votava@mybox.cz.

Veškeré informace naleznete na mezinárodních webových stránkách, nebo na českém webu.

Facebooková stránka OLIVER

 

 

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio