Domů > Turnaje > Výsledky

Výsledky

14.1.18 GPA dospělých, Český Těšín

14.1.18 Nations to Nations U13, Pécs

13.1.18 GPC U13, Český Krumlov

13.1.18 GPC U17, Český Krumlov

7.1.18 Junior Cup, Radonice

7.1.18 MČR U19, Most

30.12.17 Předsilvestrovský turnaj, Český Krumlov

17.12.17 MČR družstev dorostu, Český Krumlov

16.12.17 GPC U13 otevřený, Liberec

16.12.17 Vánoční turnaj U9, U10, U11, Liberec

10.12.17 MČR U13, Liberec

9.12.17 Krajský přebor dospělých J-Z, Plzeň, 2. kolo

6.12.17 IS Irsko, Dublin

3.12.17 Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

3.12.17 Junior Cup, Radonice

3.12.17 MSR U19, Ilava

2.12.17 Extraliga 2. kolo, Plzeň

2.12.17 GPC U17 otevřený, Plzeň

2.12.17 GPD U13, České Budějovice

27.11.17 MEJ U17 - jednotlivci, Praha

26.11.17 Přípravky, České Budějovice

26.11.17 U11/U13 Mittelfranken Master-Cup

25.11.17 GPC U15, České Budějovice

24.11.17 MEJ U17 - družstva, Praha

18.11.17 KPJ U13, Český Krumlov

17.11.17 GPC dospělých, České Budějovice

12.11.17 GPA dospělých, Praha - Vinoř

11.11.17 GPD dospělých, Vodňany

11.11.17 MČR U15, Klimkovice

5.11.17 Czech Talent U11, Český Krumlov

5.11.17 Junior Cup - 2. kolo, Radonice

5.11.17 MČR U17, Praha

3.11.17 ICH Maďarska, Budapešť

29.10.17 MČR družstev žáků, Pardubice

28.10.17 Veteran GP 4. kolo, Český Krumlov

27.10.17 FS Izraele, Hatzor

22.10.17 KPJ U17, Český Krumlov

21.10.17 GPD U13, České Budějovice

17.11.17 MSJ turnaj jednotlivců, Indonésie

15.10.17 Extraliga 1. kolo, Klimkovice

15.10.17 Přípravky, České Budějovice

14.10.17 Extraliga 1. kolo, Praha - Vinoř

14.10.17 KPJ U15, České Budějovice

14.10.17 Krajský přebor dospělých J-Z, Plzeň, 1. kolo

14.10.17 MSJ turnaj družstev, Indonésie

11.10.17 GP Holandska, Almere

8.10.17 GPD U15, Český Krumlov

7.10.17 FS Bulharska, Sofie

7.10.17 GPB U17, Dobřany

7.10.17 GPD U13, Český Krumlov

7.10.17 Slovak junior, Trenčín

1.10.17 BEC U17, Slovensko - Trenčín

1.10.17 Junior cup, Praha - Radonice

30.9.17 GPC U13, České Budějovice

27.9.17 ICH ČR, Brno

24.9.17 Czech U17 Int., Český Krumlov

23.9.17 GPD U13, Strakonice

16.9.17 GPC U15, Český Krumlov

10.9.17 GPA dospělých, Benátky nad Jizerou

10.9.17 GPC U15, Hradec Králové

9.9.17 GPB U13, Praha - Hamr

9.9.17 GPC U17, České Budějovice

3.9.17 BEC U17, Glubczyce

3.9.17 GPB U15, Praha - Radotín

1.9.17 FS Slovenska, Trenčín

17.8.17 IS Bulharska, Sofie

29.7.17 Křemežský veletrh

28.6.17 Hry VIII. LODM 2017, Brno

18.6.17 MMJ U17, Srbsko

18.6.17 U9, U11, U13, U15, Srbsko

11.6.17 FZ Forza Cup U15 2017, Český Krumlov

11.6.17 GPA U19, Brno

4.6.17 GPA U13, Benátky

4.6.17 Junior Cup, Radonice

3.6.17 MM Lotyšska, Jelgava

28.5.17 International Youth Tournament 2017, Friedrichshafen

27.5.17 FS Rumunska, Temešvár

27.5.17 GPA U15, Podolí

27.5.17 Veteran GP 3. kolo, Český Krumlov

21.5.17 FZ FORZA Přípravky 3. kolo, ČK

20.5.17 FS ČR, Karviná

20.5.17 GPC U15, Český Krumlov

20.5.17 U17, Chorvatsko

13.5.17 GPA U17, Praha

13.5.17 GPC U15, České Budějovice

12.5.17 IS Slovinska, Medvodě

7.5.17 Junior Cup, Radonice

7.5.17 MMJ Chorvatska, Dubrovník

6.5.17 GPD U13, České Budějovice

6.5.17 MČR Veteránů, Dobřany

30.4.17 FZ FORZA Výběry U13, ČK

29.4.17 Turnaj družstev U11, Praha

23.4.17 GPA dospělých, Liberec

23.4.17 GPC U17, Český Krumlov

22.4.17 FZ FORZA Přípravky 2. kolo, ČK

15.4.17 FS Chorvatska, Záhřeb

14.4.17 MEJ U19 jednotlivci, Francie

10.4.17 MEJ U19 družstva, Francie

8.4.17 GPB dospělých, Praha

8.4.17 GPB U17, Brno

8.4.17 Junior Cup U9,U10,U11, Kladno

8.4.17 Veteran GP 2. kolo, Plzeň

2.4.17 Extraliga finále play-off, Praha

2.4.17 GPB U13, Praha

2.4.17 Junior Cup, Radonice

26.3.17 KPDŽ 3. kolo, Vodňany

25.3.17 FZ FORZA Přípravky 1. kolo, ČK

25.3.17 GPD dospělých, Strakonice

24.3.17 ICH Polska

19.3.17 Extraliga čtvrtfinále, Český Krumlov

18.3.17 GPB U15, Pardubice

18.3.17 GPD U13, České Budějovice

12.3.17 GPA dospělých, Plzeň

12.3.17 Krajský přebor družstev žáků 2. kolo, Český Krumlov

10.3.17 German Junior, Berlín

5.2.17 Junior Cup, Praha

4.3.17 Junior GP Holandska

4.3.17 KPDD I.tř., 3. kolo,České Budějovice

26.2.17 Extraliga, Český Krumlov

25.2.17 Přípravky, České Budějovice

23.2.17 ICH Rakouska, Vídeň

18.2.17 GPA U17, Orlová

17.2.17 U17, Polsko

12.2.17 MMJ Maďarska

11.2.17 GPA U15, Praha

11.2.17 GPD U13, České Budějovice

11.2.17 Veteran GP 1. kolo, Králův Dvůr

5.2.17 GPA U13, Aš

5.2.17 Junior Cup, Praha

5.2.17 MČR dospělých, Liberec

4.2.17 GPA U19, Bratislava

29.1.17 U9,U11, Pardubice

28.1.17 GPA U19, Hradec Králové

28.1.17 Krajský přebor družstev žáků 1. kolo, České Budějovice

22.1.17 Extraliga 3. kolo

22.1.17 KPDD I.tř.2. kolo, Český Krumlov

21.1.17 GPC U13, České Budějovice

21.1.17 GPC U17, České Budějovice

15.1.17 Přípravky, České Budějovice

15.1.17 U13 družstva, Maďarsko

14.1.17 KPJ dospělých, České Budějovice

8.1.17 GPA dospělých, Český Těšín

8.1.17 Junior cup, Radonice

7.1.17 U9,U11 - Benátky nad Jizerou

7.1.17 GPC U15, Český Krumlov

7.1.17 GPC U19, Český Krumlov

30.12.16 Předsilvestrovský turnaj

18.12.16 Extraliga, 2.kolo

18.12.16 KPDD I.tř, ČK

18.12.16 MČR U15, Heřmanův Měštec

17.12.16 Vánoční turnaj U9/U10/U11 Liberec

14.12.16 ICH Itálie

11.12.16 MČR U19, Ostrava

10.12.16 GPD dosp., Vodňany

4.12.16 Junior Cup, Radonice

4.12.16 MČR U17, Most

3.12.16 GPD U13, ČB

3.12.16 GPD U15, ČB

27.11.16 FZ Forza MČR U13, ČK

27.11.16 JIS Slovenska

26.11.16 Přípravky, ČB

25.11.16 GP Skotska

20.11.16 JIS ČR, Orlová

19.11.16 KPJ U15, Český Krumlov

13.11.16 FZ Forza MČR družstev žáků

13.11.16 GP Veteránů, Králův Dvůr

13.11.16 GPA dospělých, Praha

13.11.16 Kvalifikace ME družstev, Karviná

10.11.16 MSJ Španělsko, jednotlivci

6.11.16 Czech talent U11 - jednotlivci, ČK

6.11.16 MSJ Španělsko, družstva

5.11.16 Czech talent U11 - družstva, ČK

30.10.16 KPJ U13, České Budějovice

29.10.16 ICH Maďarska

29.10.16 MČR družstev dorostu, Brno

29.10.16 U11 a U15, Brno

23.10.16 GPB U13, Hamr

21.10.16 kvalifikace na MČR dr.žáků, ČK

16.10.16 Extraliga, Dobruška

16.10.16 Přípravky, České Budějovice

15.10.16 BEC U17, Dánsko

15.10.16 Extraliga, ČK

15.10.16 KPJ U17, ČB

9.10.16 GPD U13, ČB

8.10.16 GPB U17, Hustopeče

8.10.16 GPC Dospělých, ČB

8.10.16 JIS Chorvatska

2.10.16 Junior Cup, Praha

1.10.16 GPC U13, ČK

30.9.16 ICH ČR

24.9.16 GPB dosp., HK

24.9.16 ME Veter.,Slov.

23.9.16 IS Polska

17.9.16 GPC U15, ČK

10.9.16 GPB U15, Praha

10.9.16 MMJ U17,Chor.

4.9.16 FS Slovenska

4.9.16 GPA dosp.,Benátky

28.8.16 JIS Rumunska

12.6.16 FZ CUP U15, ČK

5.6.16 GPA U17, Orlová

4.6.16 FZ Přípravky, ČK

28.5.16 GPA U13, Podolí

21.5.16 GPA U19, Brno

15.5.16 GPA U15, Aš

12.5.16 IS Slovinska

7.5.16 GPC U13, ČB

7.5.16 GPC U17, ČB

7.5.16 MČR veteránů

30.4.16 FZ Přípravky, ČK

26.4.16 ME dosp., Francie

24.4.16 GPA dosp. Liberec

24.4.16 Výběry U13, ČK

16.4.16 Extraliga, Praha

16.4.16 GPC U15, ČK

16.4.16 GPC U19, ČK

9.4.16 GPB U17, Most

9.4.16 Přípravky 1. kolo, ČK

2.4.16 GP Veteránů, ČK

2.4.16 GPB dosp., Praha

2.4.16 GPB U13, Praha

25.3.16 ME U17 jednotlivci, Polsko

23.3.16 ICH Polska

21.3.16 MEJ U17, Polsko

20.3.16 KPDD I.třída, ČK

19.3.16 GPB U15, Pardubice

19.3.16 GPD U13, ČB

18.3.16 IS Rumunska

14.3.16 GPA dospělých, Plzeň

12.3.16 KPDŽ, ČK

6.3.16 GPA U17, Hustopeče

6.3.16 MMJ Holandska

6.3.16 Přípravky, ČB

27.2.16 Extraliga - Čtvrtfinále play-off - SKB Český Krumlov - USK Plzeň

27.2.16 GPA U13, Aš

25.2.16 ICH Rakouska

20.2.16 MEJ U15, Rusko

14.2.16 - GPA U15, Orlová

14.2.16 MMJ Maďarska

13.2.16 GP Veteránů

7.2.16 MČR dospělých, Karviná

6.2.16 GPC U13, ČK

6.2.16 GPC U17, ČK

31.1.16 Přípravky, ČB

30.1.16 GPC U15, ČB

24.1.16 Extraliga - 4. kolo SKB Český Krumlov - TJ Astra ZM Praha

24.1.16 GPD U13, ČB

23.1.16 KPDD 1.třída, ČB

23.1.16 MMJ Polska

16.1.16 KPJ dosp. ČK

15.1.16 IS Estonska

10.1.16 GPA dospělých, Č. Těšín

9.1.16 KPDŽ 1. kolo, ČB

9.1.16 Veteran GP - 2. kolo, Králův Dvůr

31.12.15 Předsilvestrovský turnaj

30.12.15 Robin Tancer na turnaji U11 v Holandsku

21.12.15 Titul Mistra ČR U15 i další medaile pro Tomáše

20.12.15 Extraliga - 3. kolo, SKB Český Krumlov - TJ Sokol Dobruška

19.12.15 Extraliga - 3. kolo, SKB Český Krumlov - BK Benátky nad Jizerou

13.12.15 Mistrovství ČR U19 - stříbrné medaile

12.12.15 GPD U13, ČB

12.12.15 GPD U15, ČB

8.12.15 ICH Itálie

6.12.15 Extraliga - 2. kolo, SKB Český Krumlov - BaC Kladno

6.12.15 Jedna bronzová medaile pro naše třináctky

5.12.15 Extraliga - 2. kolo, SKB Český Krumlov - Sokol Radotín Meteor Praha A

5.12.15 KPDD I.tř., ČB

29.11.15 Mistrovství ČR U-17 – Petr Beran má titul z dvouhry juniorů

29.11.15 U15, Maďarsko

28.11.15 Přípravky, ČB

26.11.15 ICH Welsh

22.11.15 GPD U15, Tábor

22.11.15 MMJ ČR, Orlová

21.11.15 Přípravky, Tábor

18.11.15 GP Skotska

15.11.15 Holobradý, Praha

14.11.15 GP Veteránů

8.11.15 KPJ U15, ČB

8.11.15 U11 družstva, ČK

8.11.15 U11 jednotlivci, ČK

1.11.15 MMJ Slovenska

31.10.15 KPJ U13, ČK

31.10.15 KPJ U17, ČK

29.10.15 IS Maďarska

24.10.15 KPDŽ, ČB

18.10.15 GPD U13, ČB

17.10.15 Přípravky, Tábor

17.10.15 Schwancosmetics

17.10.15 U11,13,15, Slovinsko

11.10.15 Extraliga - 1. kolo, USK Plzeň - SKB Český Krumlov

10.10.15 Extraliga - 1. kolo, SKB Český Krumlov - BADMINTON FSpS MU A

4.10.15 MMJ Chorvatska

3.10.15 GPB dosp., Hradec Králové

3.10.15 GPC U13, ČB

30.9.15 ICH Bulharska

27.9.15 GPB U13, Pardubice

24.9.15 ICH České republiky

19.9.15 GPC U15, ČB

18.9.15 IS Polska

13.9.15 GPB U15, Most

6.9.15 GPA dosp., Benátky

29.8.15 FS Slovenska

29.8.15 MTM Langenfeld

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • FZ Fozra
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:  

Jaromír Janáček

 

 

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio