Domů > Turnaje > Výsledky

26.5.24 OPJ U15, Český Krumlov

V neděli 26. května se v Českém Krumlově uskutečnil oblastní přebor jednotlivců kategorie U15, kde naši hráči dosáhli vynikajících výsledků.

V soutěži dvouhry chlapců si první místo vybojoval René Neubauer, který svými výkony suverénně ovládl celý turnaj. Na třetím místě skončil Václav Půlpán, který rovněž předvedl skvělou hru. Jiří Šober se umístil na pátém místě, zatímco Jan Král a Martin Štika sdíleli devátou příčku. 

Mezi dívkami dominovala Nina Radová, která si odnesla zlatou medaili. Páté místo obsadila Zuzana Černá a deváté místo společně obsadily Viktorie Šopa, Nikol Zuzáková a Markéta Váchová, které všechny podaly velmi solidní výkony, i přesto, že všechny tři hrály své první soutěžní zápasy.

V chlapecké čtyřhře zářili René Neubauer a Martin Štika, kteří si odvezli zlaté medaile. Na třetím místě se umístila dvojice Václav Půlpán a Jiří Šober.

Ve čtyřhře dívek se na třetím místě umístily Zuzana Černá a Nina Radová. Na páté příčce se umístila dvojice Markéta Váchová a Nikol Zuzáková.

V soutěži smíšené čtyřhry se naši hráči rovněž neztratili. Na druhém místě skončil pár René Neubauer a Nina Radová. Páté místo obsadily dvojice Martin Štika a Zuzana Černá a Václav Půlpán s Nikol Zuzákovou. Deváté místo pak patřilo dvojicím Jan Král s Markétou Váchovou a Jiří Šober s Viktorií Šopou.

Gratulujeme všem zúčastněným k jejich umístěním a přejeme hodně štěstí do dalších turnajů!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 1. René Neubauer, 3. Václav Půlpán, 5. Jiří Šober, 9. Jan Král, Martin Štika

Dvouhra dívky: 1. Nina Radová, 5. Zuzana Černá, 9. Viktorie Šopa, Nikol Zuzáková, Markéta Váchová

Čtyřhra chlapci: 1. René Neubauer - Martin Štika, 3. Václav Půlpán - Jiří Šober

Čtyřhra dívky: 3. Zuzana Černá - Nina Radová, 5. Markéta Váchová - Nikol Zuzáková

Smíšená čtyřhra: 2. René Neubauer - Nina Radová, 5. Martin Štika - Zuzana Černá, Václav Půlpán - Nikol Zuzáková, 9. Jan Král - Markéta Váchová, Jiří Šober - Viktorie Šopa

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio