Domů > Turnaje > Propozice

Propozice

18.1.20 - KPDŽ, 1.kolo, ČB

25.1.20 - GPA U13, Praha

25.1.20 - Minibadminton, ČB

25.1.20 - OPJ dospělých, Český Krumlov

31.1.20 - MČR dospělých, Plzeň

8.2.20 - GPA U 15, Hradec Králové

10.2.20 - Jarní prázdniny - soustředění ČK

11.2.20 - Mistrovství Evropy družstev mužů a žen, Liévin

15.2.20 - GPA U17, Hradec Králové

18.2.20 - Soustředění OTP č.6, Český Krumlov

19.2.20 - ICH Rakouska, Vídeň

22.2.20 - KPDŽ, 2.kolo, Vodňany

22.2.20 - Veteran GP, 1. kolo, Plzeň

23.2.20 - Extraliga 4. kolo, Český Krumlov

29.2.20 - GPB U13, Karlovy Vary

29.2.20 - GPB U19, Orlová

29.2.20 - GPC U17,České Budějovice

7.3.20 - GPB U15, Pardubice

7.3.20 - GPC dosp., Tábor

7.3.20 - GPD U13, České Budějovice

8.3.20 - Minibadminton, České Budějovice

8.3.20 - OPJ U11, České Budějovice

10.3.20 - Soustředění OTP č.7, Český Krumlov

12.3.20 - IS ČR, Karviná

14.3.20 - GPB U17, Dobřany

14.3.20 - 3. kolo KPDŽ, Český Krumlov

14.3.20 - GPD dosp., Strakonice

21.3.20 - Extraliga, čtvrtfinále

21.3.20 - KPDD 1. třídy J-Z, Plzeň

21.3.20 - OPJ U15, České Budějovice

21.3.20 - OPJ U19, Tábor

28.3.20 - GPA dospělých, Plzeň

28.3.20 - soustředění OTP č.8 - víkendové, Český Krumlov

22.4.20 - Soustředění OTP č.9, Český Krumlov

2.4.20 - BEC U17, Český Krumlov

4.4.20 - GPC U13, Tábor

18.4.20 - OPJ U13, České Budějovice

18.4.20 - Veteran GP, 2. kolo, Dvůr Králové

19.4.20 - OPJ U19, České Budějovice

25.4.20 - Regionální Výběry U13, Český Krumlov

26.4.20 - GPC U19, České Budějovice

1.5.20 - GPC U17, Tábor

2.5.20 - GPA U13, Šumperk

2.5.20 - GPA U19, Brno

9.5.20 - GPA U15, Hradec Králové

16.5.20 - GPA U17, Praha

16.5.20 - MČR U11,

16.5.20 - soustředění OTP č.10 - víkendové, Český Krumlov

23.5.20 - GPB U13, Praha

23.5.20 - GPB U19, Brno

23.5.20 - Přípravky minibadminton, Český Krumlov

30.5.20 - GPB U15, Praha

6.6.20 - GPB U17, Dobřany

12.6.20 - Oliver Cup U15, Český Krumlov

13.5.20 - MČR veteránů, Most

26.7.20 - Summer Camp I, Český Krumlov

2.8.20 - Summer Camp II, Český Krumlov

23.8.20 - Letní klubové soustředění

27.12.20 - Zimní klubové soustředění, Český Krumlov

30.12.20 - Předsilvestrovský turnaj, Český Krumlov

Propozice

25.1.2020

GPA U13, Praha

25.1.2020

Minibadminton, ČB

25.1.2020

OPJ dosp., Český Krumlov

31.1.2020

MČR dospělých, Plzeň

8.2.2020

GPA U15, Hradec Králové

10.2.2020

Jarní prázdniny, soustředění ČK

11.2.2020

ME družstev mužů/žen, Liévin

15.2.2020

GPA U17, Hradec Králové

18.2.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

19.2.2020

ICH Rakouska, Vídeň

22.2.2020

KPDŽ, 2. kolo, Vodňany

22.2.2020

Veteran GP, 1. kolo, Plzeň

23.2.2020

Extraliga, 4. kolo, Český Krumlov

29.2.2020

GPB U13, Karlovy Vary

29.2.2020

GPB U19, Orlová

29.2.2020

GPC U17, České Budějovice

7.3.2020

GPB U15, Pardubice

7.3.2020

GPD U13, ČB

7.3.2020

GPC dosp., Tábor

8.3.2020

Minibadminton, ČB

8.3.2020

OPJ U11, České Budějovice

10.3.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

12.3.2020

IS ČR, Karviná

14.3.2020

3.kolo KPDŽ, ČK

14.3.2020

GPB U17, Dobřany

14.3.2020

GPD dosp., Strakonice

21.3.2020

Extraliga, čtvrtfinále

21.3.2020

KPDD 1.tř J-Z, Plzeň

21.3.2020

OPJ U19, Tábor

21.3.2020

OPJ U15, České Budějovice

28.3.2020

GPA dospělých, Plzeň

28.3.2020

soustředění OTP, ČK

2.4.2020

BEC U17, Český Krumlov

4.4.2020

GPC U13, Tábor

18.4.2020

OPJ U13, České Budějovice

18.4.2020

Veteran GP, 2. kolo. Dvůr Králové

19.4.2020

OPJ U19, České Budějovice

22.4.2020

soustředě OTP, Český Krumlov

25.4.2020

Reg. Výběry U13, Český Krumlov

26.4.2020

GPC U19, České Budějovice

1.5.2020

GPC U17, Tábor

2.5.2020

GPA U13, Šumperk

2.5.2020

GPA U19, Brno

9.5.2020

GPA U15, Hradec Králové

16.5.2020

soustředění OTP, ČK

16.5.2020

MČR U11,

16.5.2020

GPA U17, Praha

23.5.2020

Přípravky minibadminton, ČK

23.5.2020

GPB U13, Praha

23.5.2020

GPB U17, Brno

30.5.2020

GPB U15, Praha

6.6.2020

GPB U17, Dobřany

12.6.2020

Oliver Cup U15, Český Krumlov

13.6.2020

MČR veteránů, Most

26.7.2020

Summer Camp I, ČK

2.8.2020

Summer Camp II, ČK

23.8.2020

Letní klubové soustředění

27.12.2020

Zimní klubové soustředění, ČK

30.12.2020

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio