Domů > Turnaje > Výsledky

24.3.23 ICH Polska, Tarnów

Polské město Tarnów hostilo v termínu od 22. do 26. března mezinárodní turnaj ORLEN Polish Open 2023, jenž patří do kategorie International Challenge. Náš klub na něm reprezentoval Tomáš Švejda, který nastoupil ve čtyřhře společně s Vítem Kulíškem (MTAC Praha).

Tomáš s Vítkem vstoupili do turnaje vítězně, když v úvodním zápase kvalifikace porazili maďarskou dvojicí Marcell Csobod – Zoltan Szele 21:14 a 21:7.

Ve finále kvalifikace nastoupili proti páru Kelvin Chong – Trevor Tan ze Spojených států amerických. Klukům se dařilo po většinu zápasu držet soupeře pod tlakem, když aktivněji přistupovali k úvodu výměn, a po dvou sadách 21:10 a 21:17 úspěšně postoupili do hlavní soutěže.

V prvním kole je čekali Joshua Magee a Paul Reynolds, sedmá nasazená dvojice z Irska. Seveřané ovládli rychlým přístupem přední část kurtu a po celý průběh hry určovali tempo. Tomáš s Vítkem se tak dostávali často do defenzivních pozic, z kterých pramenilo příliš chyb. Soupeři je nepustili k větší aktivitě a kluci jim podlehli 7:21 a 12:21.

Tomášovi k výsledkům blahopřejeme! 

Umístění našich hráčů:

Čtyřhra muži: 17. Tomáš Švejda - Vít Kulíšek (MTAC Praha)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio