Domů > Turnaje > Výsledky

5.2.22 GPD U13, České Budějovice

První únorovou sobotu se v Český Budějovicích uskutečnilo GPD kategorie U13, na kterém se představila pětice našich žáků.

Dvě zlaté medaile vybojovala Klára Kutláková. Podařilo se jí zvítězit ve dvouhře, když v semifinále porazila klubovou spoluhráčku Zuzanu Černou a ve finálovém zápase ve třech setech Elen Perníkovou. Klára s Elen pak společně bez ztráty setu ovládly čtyřhru, Zuzana Černá spolu s Amálií Kapustovou (TJ Sokol Vodňany) získaly stříbro.

Elen Perníková si do své medailové sbírky přidala stříbro ze smíšené čtyřhry, kterou hrála po boku Jakuba Beneše (TJ Sokol Vodňany). Bronz získali Martin Štika se Zuzanou Černou, deváté místo obsadili Jiří Šober s Klárou Kutlákovou.

Ve dvouhře chlapců získal páté místo Martin Štika. Jiří Šober bohužel neprošel nástrahami prvního kola a obsadil deváté místo. Chlapci pak společně přidali páté místo ze čtyřhry, když nestačili na pozdější finalisty.

Všem k výsledkům blahopřejeme!!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 5. místo Martin Štika, 9. místo Jiří Šober

Dvouhra dívky: 1. místo Klára Kutláková, 2. místo Elen Perníková, 3. místo Zuzana Černá

Čtyřhra chlapci: 5. místo Martin Štika - Jiří Šober

Čtyřhra dívky: 1. místo Klára Kutláková - Elen Perníková, 2.místo Zuzana Černá - Amálie Kapustová (TJ Sokol Vodňany)

Smíšená čtyřhra: 2. místo Elen Perníková - Jakub Beneš (TJ Sokol Vodňany), 3. Zuzana Černá - Martin Štika, 9. místo Klára Kutláková - Jiří Šober