Domů > Turnaje > Výsledky

16.2.19 Veteran GP - 1. kolo, Plzeň

VÝSLEDKY

Již 14. ročník veteránské soutěže smíšených družstev Veteran GP 2019 se rozběhl tuto sobotu na kurtech v Plzni. Novinkou letošního seriálu 4 turnajů je započtení nejlepších tří výsledků a škrtnutí nejhoršího umístění, čímž dojde k větší vyrovnanosti bodů jednotlivých týmů v konečném pořadí a ke zvýšení dramatičnosti soutěže. Dobrou výchozí pozici si do dalších turnajů vybojovalo i ve značně oslabené sestavě naše družstvo ve složení Jan Čerkl, Ivo Černý, Marie Neřoldová a Markéta Valkony.

Nejprve krumlovské družstvo vybojovalo dvě remízy s týmem Králova Dvora a Rebelové Plzeň a v tabulce obsadilo 2. místo, čímž si vybojovalo účast v semifinále. Zde jen těsně prohrálo s favoritem soutěže – s Jupíky Plzeň 1:3, ale v boji o třetí příčku přehrálo po soustředěném výkonu tým Dobřichovic 3:1 a obsadilo výborné 3. místo. Družstvo s minimálním počtem hráčů podalo velmi dobrý výkon a už se připravuje na další turnaj první květnovou sobotu v Králově Dvoře.