Domů > Turnaje > Výsledky

22.1.23 GPA U17, Hradec Králové

O víkendu 21. a 22. ledna se v královehradecké sportovní hale odehrál celostátní turnaj GPA kategorie U17, na kterém se předvedla pětice našich nadějí. 

Ve dvouhře chlapců se Petr Jurný dokázal po dvou výhrách probojovat až do čtvrtfinále. O postup mezi nejlepší čtyři nestačil na nasazeného Michaela Havlíčka (SKP Kometa Brno) po setech 6:21, 12:21. Dennis Pražák v prvním kole ve dramatické bitvě přehrál Jana Mikulku (BK 93 Hořovice) po výsledku 25:27, 21:17, 27:25. Ve druhém kole nestačil na Lukáše Patzáka (TJ Sokol Dobruška) 9:21, 7:21 a obsadil konečné deváté místo. 

Ve dvouhře dívek vybojovala bronzovou medaili Eliška Mikešová, která zvládla ve čtvrtfinále přehrát nasazenou čtyřku Terezu Czajovou (TJ Orlová - Lutyně) 22:24, 21:13, 21:18. V semifinále pak Eliška nestačila na Amélii Maixnerovou (SK Prosek Praha) po výsledku 2:21, 13:21. Kristýna Kozáková dokázala v prvním kole porazit Moniku Niedermayerovou (Badminton Ústí nad Labem) po setech 21:17, 22:20. V zápase o postup do čtvrtfinále Kristýna nestačila na Karolínu Axmanovou (Badminton Akademie Olomouc) 14:21, 10:21 a skončila devátá. Eva Fišerová v prvním zápase nestačila na Eriku Osičkovou (TJ Astra Zahradní Město) ve třech setech 14:21, 21:18, 19:21 a skončila sedmnáctá.

Petr Jurný s Dennisem Pražákem ve čtyřhře chlapců nestačili v prvním kole na dvojici Lukáš Patzák - Filip Titěra (TJ Sokol Dobruška - SK Prosek Praha) po výsledku 13:21, 7:21 a umístili se na devátém místě. 

Ve čtyřhře dívek Eliška Mikešová s Nelou Fliglovou (BADMINTON FSpS MU) přehrály všechny dvojice v pavouku a po vítězném finále nad dvojicí Amélie Maixnerová - Erika Osičková (SK Prosek Praha - TJ Astra Zahradní Město) 21:15, 21:7 si právem pověsily na krk zlaté medaile. Kristýna Kozáková s Evou Fišerovou v prvním kole porazily dvojici Andrea Blaziusová - Zuzana Vorlová (BK ARION PRAHA - BC AKTIV LUŽINY po dramatické bitvě 22:20, 15:21, 22:20. Ve druhém kole pak nestačily právě na pozdější vítězky poměrem 17:21, 15:21 a obsadily páté místo. 

Ve smíšené čtyřhře bylo nejlepším umístěním páté místo Elišky Mikešové s Kryštofem Klímou (TJ Sokol České Budějovice), kteří o postup do semifinále nestačili na pár Lukáš Thor - Erika Osičková (SK Prosek Praha - TJ Astra Zahradní Město) poměrem 18:21, 22:20, 11:21. Petr Jurný s Evou Fišerovou v prvním kole nestačili na Šimona Klecera s Markétou Dobešovou (SK Kuklenská Brno - SKP Kometa Brno), kterým podlehli ve třech setech 21:18, 18:21, 17:21 a skončili sedmnáctí. 

Všem k výsledkům blahopřejeme!!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 5. Petr Jurný, 9. Dennis Pražák

Dvouhra dívky: 3. Eliška Mikešová, 9. Kristýna Kozáková, 17. Eva Fišerová

Čtyřhra chlapci: 9. Petr Jurný - Dennis Pražák

Čtyřhra dívky: 1. Eliška Mikešová - Nela Fliglová (BADMINTON FSpS MU), 5. Kristýna Kozáková - Eva Fišerová

Smíšená čtyřhra: 5. Eliška Mikešová - Kryšfot Klíma (TJ Sokol České Budějovice), 17. Petr Jurný - Eva Fišerová

Propozice

Badminton pro veřejnost

2.3.2024

GPB dospělých, Most

2.3.2024

GPB U13, Praha

2.3.2024

GPB U17, Plzeň

3.3.2024

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

4.3.2024

Reprezentační kemp U17, Plzeň

6.3.2024

IS Portugalska, Caldas d.R.

9.3.2024

Mez. turnaj neslyšících, Vídeň

9.3.2024

Regionální výběry U15, Liberec

11.3.2024

Jarní klubové soustředění, ČK

15.3.2024

GPA dospělých, Plzeň

16.3.2024

GPC U15, České Budějovice

16.3.2024

GPC U19, České Budějovice

17.3.2024

OTP 2, České Budějovice

20.3.2024

ICH Polska, Varšava

23.3.2024

GPB U15, Český Těšín

23.3.2024

GPB U19, Liberec

23.3.2024

GPD dospělých, Strakonice

4.4.2024

BEC U17, Český Krumlov

6.4.2024

OTP 3, České Budějovice

9.4.2024

ME dospělých, Saarbrücken

12.4.2024

GPA dospělých, Liberec

13.4.2024

GPA U13, Praha

13.4.2024

GPA U17, Ústí nad Labem

20.4.2024

Reg. výběry U13, Český Krumlov

22.4.2024

OTP 4, Český Krumlov

27.4.2024

GPB dospělých, Plzeň

27.4.2024

Czech Para Open, Brno

28.4.2024

GPC U13, Český Krumlov

28.4.2024

GPC U17, Český Krumlov

4.5.2024

GPA U15, Praha

4.5.2024

GPA U19, Hradec Králové

11.5.2024

Baráž o extraligu

12.5.2024

OTP 5, České Budějovice

18.5.2024

GPB U13, Brno

18.5.2024

GPB U17, Brno

18.5.2024

Bad. konference, Olomouc

18.5.2024

U11, Dobrá Voda u ČB

20.5.2024

OTP 6, Český Krumlov

21.5.2024

Parabadminton, Bahrain

25.5.2024

GPB dospělých, Most

25.5.2024

OPJ U13, České Budějovice

25.5.2024

OPJ U17, České Budějovice

26.5.2024

OPJ U15, Český Krumlov

26.5.2024

OPJ U19, Český Krumlov

30.5.2024

Yonex Czech Youth Int., Praha

1.6.2024

MČR veteránů

8.6.2024

GPB U15, Vendryně

8.6.2024

GPB U19, Český Krumlov

8.6.2024

GPC U13, Tábor

15.6.2024

Valná hromada ČBaS, Praha

23.6.2024

LODM, České Budějovice

28.7.2024

Summer Camp I, Český Krumlov

4.8.2024

Summer Camp II, Český Krumlov

25.8.2024

Letní klubové soustředění, ČK

27.12.2024

Zimní klubové soustředění, ČK

30.12.2024

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio