Domů > Turnaje > Výsledky

11.3.18 GPA dospělých, Plzeň

O víkendu se v plzeňské sportovní hale odehrál celostátní turnaj GPA dospělých, kterého se z našeho klubu účastnili Hana Milisová a Jaromír Janáček. Na turnaji startovali společně ve smíšené čtyřhře, Míra ve dvouhře a Hanka se svou stálou partnerkou Eliškou Maixnerovou (TJ Astra ZM) ve čtyřhře žen.

V sobotních bojích ve smíšené čtyřhře Hanka s Mírou hladce postoupili do semifinále, když ve dvou setech postupně porazili páry Adam Blaník/Nela Němcová a Bedřich Valenta/Martina Krocová.

Míra ve dvouhře také nezaváhal a po hladkých výhrách s Lukášem Tlustým, Janem Klimajem a ve čtvrtfinále s Jiřím Loudou také postoupil do nedělního semifinále.

Hanka s Eliškou byly také úspěšné a postoupily do semifinále. V prvním kole si poradily s Petrou Janošovou a Radkou Šilhavou ve dvou setech. Ve druhém jasně přehrály Kateřinu Chmelíčkovou a Soňu Königsmarkovou.

Nedělní semifinálový blok začal smíšenou čtyřhrou, ve které Míra s Hankou po setech 21:13 a 21:15 přehráli pár Jan Hubáček/Magdaléna Lajdová a postoupili tak do finále.

Hanka s Eliškou ve čtyřhře postoupily přímo do finále, když jejich soupeřky utkání vzdaly.

Míra si v semifinále dvouhry po koncentrovaném výkonu poradil s Lukášem Holubem ve dvou setech 21:13, 21:14 a také postoupil do finále.

Ve finále čtyřhry žen už Hanka s Eliškou nestačily na sehranou dvojicí Denisa Šikalová/Magdaléna Lajdová, kterým podlehly 14:21 a 13:21.

Hanka si chuť spravila ve smíšené čtyřhře, když s Mírou v zápase plným „prasátek“ přehráli pár Michal Hubáček/Denisa Šikalová po setech 21:15, 21:19 a celkově zvítězili ve smíšené čtyřhře.

Na vítězství ve smíšené čtyřhře se snažil navázat Míra ve dvouhře, když se utkal s Bedřichem Valentou. To se mu bohužel nepovedlo a dobře hrajícímu soupeři podlehl 16:21, 18:21 a musel se spokojit s druhým místem.

Umístění našich hráčů:

Dvouhra muži: 2. Jaromír Janáček

Čtyřhra ženy: 2. Hana Milisová - Eliška Maixnerová (TJ Astra ZM)

Smíšená čtyřhra: 1. Jaromír Janáček - Hana Milisová

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio