V sobotu 20. prosince se naši mladí badmintonisté představili na turnaji kategorie U11 v Dobré Vodě u Českých Budějovic. Akce přilákala hráče ze 7 klubů z celé České republiky, přičemž nejvzdálenější účastník dorazil až z Liberce. Celkem se odehrálo 6 kol švýcarským systémem a všechny zápasy se hrály na dva sety do 15 bodů.
Turnaje se zúčastnilo 13 chlapců a 17 dívek, což vytvořilo velmi pestré a kvalitní startovní pole. Naši hráči se v této konkurenci rozhodně neztratili a předvedli bojovné výkony.
Ve dvouhře chlapců skončil nejlépe pátý Adam Zíka, který zapsal shodně tři výhry a tři prohry. Osmý pak skončil Hynek Štika taktéž se třemi výhrami a třemi prohrami, ale horším skóre.
Ve dvouhře dívek se Andrea Dvořáková umístila na nepopulárním čtvrtém místě, když čtyři ze šesti zápasů vyhrála. Na devátém místě skončila Sofie Pišlová s bilancí tři výhry a tři prohry.
Naši mladí hráči ukázali velké odhodlání a chuť se zlepšovat. Všem gratulujeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za skvělou reprezentaci klubu.
Těšíme se na další turnaje a nové sportovní zážitky!
Umístění našich hráčů:
Dvouhra chlapci: 5. Adam Zíka, 8. Hynek Štika
Dvouhra dívky: 4. Andrea Dvořáková, 9. Sofie Pišlová












|
|
SK Badminton Český Krumlov, z.s. Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov IČO: 690 85 692 tel.: +420 724 320 839 e-mail: radek.votava@mybox.cz |
Mohlo by Vás zajímat:
|
|
Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio