Domů > Turnaje > Výsledky

26.11.22 GPC U17 kvalifikační, Český Krumlov

V sobotu 26. listopadu se v českokrumlovské Sportovní hale odehrál krajský turnaj GPC kategorie U17, který byl zároveň kvalifikačním turnajem na nadcházející MČR. 

Ve dvouhře chlapců se na pátých místech umístili David Šváb a Petr Jurný. 

Ve dvouhře dívek dokázala Eva Fišerová zvítězit všechny své zápasy s vybojovala tak zlatou medaili a postup na MČR. Bronzové medaile braly Kristýna Kozáková s Denisa Půlpánová. Páté pak skončily Tereza Pavlyková, Karolína Hniličková a Anežka Doubravská. 

David Šváb s Petrem Jurným dokázali ve čtyřhře vybojovat bronzové medaile. 

Eva Fišerová přidala do své sbírky druhé zlato, když společně s Kristýnou Kozákovou ve čtyřhře porazily ve finále Elišku Mikešovou s Barborou Bouberlovou (TJ Sokol Vodňany) ve třech setech a právem tak vybojovaly postup na MČR. Bronzové medaile vybojovaly ještě Tereza Pavlyková s Denisou Půlpánovou a Karolína Hniličková s Anežkou Doubravskou.

Ve smíšené čtyřhře vybojovali zlato a postup Eliška Mikešová s Kryštofem Klímou (TJ Sokol České Budějovice). Bronzovou medaili získala Denisa Půlpánová s Vojtěchem Kavanem (TJ Sokol České Budějovice). Na pátých místech skončili Petr Jurný s Evou Fišerovou, David Šváb s Terezou Pavlykovou a Kristýna Kozáková s Davidem Janem Kadeřávkem (SK Badminton Tábor).

Všem k výsledkům blahopřejeme!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapců: 5. David Šváb, Petr Jurný

Dvouhra dívek: 1. Eva Fišerová, 3. Kristýna Kozáková, Denisa Půlpánová, 5. Tereza Pavlyková, Karolína Hniličková, Anežka Doubravská

Čtyřhra chlapců: 3. David Šváb - Petr Jurný

Čtyřhra dívek: 1. Eva Fišerová - Kristýna Kozáková, 2. Eliška Mikešová - Barbora Bouberlová (TJ Sokol Vodňany), 3. Tereza Pavlyková - Denisa Půlpánová, Karolína Hniličková - Anežka Doubravská

Smíšená čtyřhra: 1. Eliška Mikešová - Kryštof Klíma (TJ Sokol České Budějovice), 3. Denisa Půlpánová - Vojtěch Kavan (TJ Sokol České Budějovice), 5. Petr Jurný - Eva Fišerová, David Šváb - Tereza Pavlyková, Kristýna Kozáková - David Jan Kadeřávek (SK Badminton Tábor)


Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio