Domů > Turnaje > Výsledky

12.9.20 GPC dospělých, Český Krumlov

VÝSLEDKY (NEOFICIÁLNÍ)

Krajský turnaj dospělých GPC se našim hráčům a hráčkám vydařil. V konkreci soupeřů z Tábora, Křemže a Českých Budějovic si naši vybojovali všechna prvenství a spoustu dalších medailových umístění. 

Dvouhru mužů ovládl Jirka Novotný, který bez ztráty setu orazil Michala Prokeše (SK Dobrá Voda  ČB), Jakuba Sluku a ve finále Pavla Kavana z SK Badminton Tábor. Zajímavý výsledek, po velice dobrém a zkušeném výkonu, předvedl Kuba Sluka, který porazil naději jihočeského, ale hlavně naději Sokola ČB Dana Dvořáka 16/21, 21/18, 22/20.

Finále ženské dvouhry bylo ve znamení souboje našich holek, Lucky Černé a Lindy Šmikmátorové. Zvítězila očekávaně zkušenější Lucka, ale pro Lindu to by velice dobrý turnaj ve dvouhře, když porazila obě hráčky SK Badminton Tábor Helenu Novotnou a Zuzanu Kočovou. Pro Lucku to byl po mnoha letech návrat na kurty ve dvouhře, který zvládla dobře. Ale musela zabrat a to proti Zuzaně Matouškové, která nad Luckou vyhrála prví set 21/12. Lucka ale zařadila další stupeň a po ve všech směrech lepším výkonu zaslouženě vyhrála.

Obě čtyřhry se hrály systémem každý pár proti každému páru. V mužské zvítězili bez ztráty setu Jakub Sluka s Michalem Prokešem a v ženské po stejně přesvědčivých výkonech Lucie černá s Hankou Milisovou. Obecně byly vidět v deblech pěkné výkony a jenom to potvrzuje fakt, že debl je u mnohých nejoblíbenější disciplína.

Nakonec se vracíme ke smíšené čtyřhře, která turnaj odstartovala. Finálový zápas přinesl třísetovou bitvu, ve které se nakonec v tichosti radovali Jakub Sluka s Hankou Milisovou, kteří porazili Daniela Dvořáka se Zuzanou Matouškovu 21/13, 19/21, 2114. 

Radek Votava k turnaji a vystoupení našich hráčů a hráček dodává: Je pravda, že se jich nesešlo moc, ale úroveň nebyla špatná. Na všech bylo vidět, že se těší z toho, že mohou hrát turnaj, což do budoucna není vůbec jisté. Věřím, že si to každý z nich užil, ať už hráčka takového kalibru, jako Hanka Milisová, nebo na cestě zpět na kurty Lucka Černá, nebo stálice našeho „B družstva Linda Šmikmátorová s Viktorií Hulcovou, která mimo jiné všem přinesla vynikající domácí koláč, za což jí a mamince jménem všech děkuji, dále Jakub Sluka, Jirka Novotný, Jára Jelínek a Adam Ječmínek, který turnaj nakonec nedohrál pro zranění ruky, tak i nejmladší z našich Kristián Kuzdas, který sice nevyhrál žádný zápas, ale hrál moc dobře a ze své hry se uměl radovat. Všem děkuji za přístup a skvělou reprezentaci klubu“. 

Umístění našich hráčů: 

Dvouhra muži: 1. Jiří Novotný, 3. Jakub Sluka, 5. Adam Ječmínek, Kristián Kuzdas, 9. Jaroslav Jelínek

Dvouhra ženy: 1. Lucie Černá, 2. Linda Šmikmátorová, 5. Viktorie Hulcová

Čtyřhra muži: 1. Jakub Sluka – Michal Prokeš (SK Dobrá Voda u ČB), 2. Jiří Novotný – Jaroslav Jelínek, 4. Kristián Kuzdas / Daniel Dvořák (Sokol ČB)

Čtyřhra ženy: 1. Lucie Černá / Hana Milisová, 3. Linda Šmikmátorová / Viktorie Hulcová

Smíšená čtyřhra: 1. Jakub Sluka / Hana Milisová, 3. Jaroslav Jelínek / Viktorie Hulcová, Michal Prokeš / Lucie Černá, 5. Adam Ječmínek / Linda Šmikmátorová

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio