Domů > Turnaje > Výsledky

6.11.21 GPC U15, Tábor

VÝSLEDKY

V sobotu šestého listopadu se v Táboře uskutečnil krajský turnaj GPC kategorie U15, na kterém náš klub reprezentovala sedmičlenná skupina hráčů a hráček. 

Ve dvouhře chlapců vybojoval třetí místo Matyáš Puffr a pátý skončil David Šváb. 

U dívek bylo maximem také třetí místo Kristýny Kozákové. Páté skončili Tereza Pavlyková a Bára Krištofová. Na devátých místech se umístily Denisa Půlpánová a Eva Fišerová.

Ve čtyřhrách se dařilo lépe. U chlapců dvojice Matyáš Puffr - Daniel Čada (Badminton Rychnov nad Kněžnou) nenašla v turnaji přemožitele a celkově zvítězili. Druhé místo bral David Šváb s Šimonem Klecarem (SK Kuklenská Brno). 

I ve čtyřhře dívek dokázaly Kristýna Kozáková s Evou Fišerovou celkově zvítězit. Na pátých místech skončily Bára Krištofová s Michaelou Dobešovou (SK Kometa Brno) a Denisa Půlpánová s Terezou Pavlykovou.

Nejvyšším umístěním ve smíšené čtyřhře byla pátá místa Matyáše Puffra s Denisou Půlpánovou a Davida Švába s Terezou Pavlykovou. Devátí skončili Bára Krištofová s parťákem Davidem Janem Kadeřávkem (SK Badmitnon Tábor)

Všem k dosaženým výsledkům blahopřejeme!!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 3. Puffr Matyáš, 5. Šváb David

Dvouhra dívky: 3. Kozáková Kristýna, 5. Pavlyková Tereza, Krištofová Bára, 9. Půlpánová Denisa, Fišerová Eva

Čtyřhra chlapci: 1. Puffr Matyáš - Čada Daniel (Badminton Rychnov nad Kněžnou), 2. Šváb David - Klecer Šimon (SK Kuklenská Brno)

Čtyřhra dívky: 1. Kozáková Kristýna - Fišerová Eva, 5. Krištofová Bára - Dobešová Michaela (SK Kometa Brno), Půlpánová Denisa - Pavlyková Tereza

Smíšená čtyřhra: 5. Puffr Matyáš - Půlpánová Denisa, Šváb David - Pavlyková Tereza, 9. Kadeřávek David Jan - Krištofová Bára (SKB Tábor)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio