Domů > Turnaje > Výsledky

9.5.21 IS Portugalska, Caldas Da Rainha

Od čtvrtka 6. května se v portugalském Caldas da Rainhe uskutečnil mezinárodní turnaj kategorie International Series, Portuguese International. V konkurenci více než 430 přihlášených hráčů z více než 40 zemí bojovala i deblová dvojice našeho klubu Jaromír Janáček – Tomáš Švejda, které na turnaji doprovázel jejich trenér Radek Votava. 

Jelikož kluci měli první kolo volné, jejich zápas byl naplánován až na sobotní odpoledne. Čekala je, stejně jako na konci března v Polsku, mladá dánská dvojice William Kryger Boe / Christian Faust Kjaer. Boe je mimo jiné juniorský mistr Evropy a synovec legendárního Mathiase Boeho, Kjaer je mistr Evropy o kategorie mladší. I přes výrazně lepší výkon oproti předchozímu zápasu s touto dvojicí, odešli Tomáš s Mírou nakonec z třísetové bitvy trvající 56 minut po výsledku 21:18, 14:21, 17:21 bohužel jako poražení.

Kluci k turnaji dodávají: „Další turnaj, další zápas a konečně lepší výkon po turnajové pauze! Sice třísetová prohra, ale na kurtu výrazně lepší výkon než před měsícem a půl v Polsku. Je škoda, že se vyrovnaný zápas nevyhrál, nicméně je pro nás důležité, že se hrálo, v tempu, v jakém jsme byli zvyklí před covidem. Tomáš se v přední části osvojoval pomaleji, ale jeho výkon šel postupně nahoru. Od Míry jeden z nejlepších výkon včetně zapojených věcí, na kterých pracujeme v tréninku! Skvělým závěrečným zpestřením turnaje byl výlet k Atlantskému oceánu, kterého jsme všichni tři rozhodně nelitovali! Teď už jsme zpátky v tréninku a na konci měsíce nás čeká Austrian Open v Grazu.“

Umístění naših hráčů:

Čtyřhra mužů: 9. místo Tomáš Švejda - Jaromír Janáček

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio