Domů > Turnaje > Výsledky

10.6.18 Czech Sokol Cup, Dobřany

O druhém červnovém víkendu (9. - 10.6.2018) se v Dobřanech u Plzně konal 17. ročník mezinárodního turnaje Czech Sokol Cup. Za náš klub vyjeli na turnaj soutěžit v kategorii U17 Linda Šmikmátorová, Adam Ječmínek a Adam Marťán. Hrály se pouze dvě disciplíny, a to singly a debly. Pro ženský debl byla domluvena k Lindě partnerka se Sokola ČB Adéla Čápová.

V sobotu ráno zahájily soutěž mužské i ženské čtyřhry, které se hrály formou tabulky „každý s každým“. Linda s Adélou po třech vítězstvích postupně nad soupeřkami ze Sokola Doubravka (Viktorová, Šenfeldová), dále Fuchsová, Štroffeková (MI Trenčín) a Škropilová s Hruškovou narazily na těžší a sehranější soupeřky z Klimkovic (Dejlová, Metzová), kterým podlehly 0:2, ale je z toho skvělé 2. místo v soutěži ženských U17 deblů!

Adam Ječmínek s Adamem Marťánem v soutěži párů své protihráče trpělivě a pečlivě drtili, kazili jen minimálně a žádný ze svých tří zápasů nepustili do třetího setu. Výsledkem bylo krásné 1. místo v soutěži mužských U17 deblů!

Singly se hrály stejným způsobem, tzn. tabulky. Děvčat bylo celkem devět, kluků osm, takže byly dvě tabulky, z nichž do nedělního semifinále postupovali první dva hráči a hráčky.

Adam Ječmínek nastoupil v prvním zápase proti Kozelskému (Sokol Klimkovice) a první set byl jednoznačný ve prospěch soupeře. Ve druhém setu to byla již úplně jiná hra a nebýt nešťastné koncovky, mohlo se jít do třetího setu (9:21, 20:22). V dalších zápasech si Adam lepší hrou své vítězství udržel a dostal se tak do nedělního semifinále singlů z pozice druhého místa.

Linda měla proti sobě tři soupeřky, dva zápasy vyhrála a taktéž jí čekalo nedělní semifinále.

Adam Marťán rovněž postoupil do semifinále, stejně jako spoluhráči z pozice druhého v tabulce.

V neděli se ale již tolik nedařilo a postupně ve svých zápasech prohráli; Adam Ječmínek s Nesvačilem (SK Radonice), Adam Marťán s Kozelským (Sokol Klimkovice) a Linda s Metzovou (Sokol Klimkovice) - v tomto zápase proti Metzové byla Linda jen malý krůček od třetího setu (16:21, 21:23).  Přesto byla u všech hráčů a jejich zápasů vidět ohromná bojovnost a snaha zkusit cokoliv, co by pomohlo k vítězství, vzájemně se „potahat“ (ti co momentálně nehráli, tak bouřlivě fandili ostošest) což u ostatních týmu zpočátku tolik nebylo, ale postupně tím „nakazili“ i další týmy.  Bylo vidět, že jsou (včetně Adély) sehraná parta!

Všichni tři skončili na hezkém 3. místě v soutěži U17 singlů!

Myslím, že se turnaj povedl, všichni si dostatečně zahráli, celou dobu panovala skvělá nálada a každý si dosyta užil výborné plzeňské kuchyně.

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci U17: 3. Adam Ječmínek, Adam Marťán

Dvouhra dívek U17: 3. Linda Šmikmátorová, Adéla Čápová (Sokol ČB)

Čtyřhra chlapci U17: 1. Adam Ječmínek / Adam Marťán

Čtyřhra dívky U17: 2. Linda Šmikmátorová / Adéla Čápová (Sokol ČB)

Propozice

 

21.11.2018

Scottish Open, Glasgow

24.11.2018

GPC U15, České Budějovice

25.11.2018

Přípravky, České Budějovice

1.12.2018

Extraliga 2. kolo, Plzeň

1.12.2018

GPD U13, České Budějovice

2.12.2018

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

2.12.2018

OPJ U19, České Budějovice

7.12.2018

kval ME družstev, Polsko

8.12.2018

MČR U17, Brno

8.12.2018

KP dospělých, J-Z, 2. kolo, Plzeň

13.12.2018

ICH Itálie, Milán

15.12.2018

GPE přípravky, Tábor

15.12.2018

GPE U15, Tábor

15.12.2018

GPE U17, Tábor

15.12.2018

GPD dosp., Vodňany

15.12.2018

MČR U19, Praha

17.12.2018

IS Turecka, Ankara

27.12.2018

Zimní klub. soustředění, ČK

30.12.2018

Předsilvestrovský turnaj, ČK

1.1.2019

Novoroční výstup na Kleť

5.1.2019

GPC U13, České Budějovice

5.1.2019

GPC U19, České Budějovice

12.1.2019

GPA dosp., Český Těšín

12.1.2019

GPC U17, Český Krumlov

13.1.2019

1. kolo KPDŽ, Vodňany

19.1.2019

GPC U15

19.1.2019

Extraliga 3. kolo, Brno

19.1.2019

KP dospělých J-Z, 3. kolo, ČK

20.1.2019

Extraliga 3. kolo, ČK

26.1.2019

GPA U13, Aš

26.1.2019

GPA U19, Hradec Králové

26.1.2019

Přípravky, České Budějovice

26.1.2019

GPD dosp., Strakonice

2.2.2019

MČR dosp., Plzeň

4.2.2019

Jarní klubové soustředění, ČK

23.2.2019

KP dospělých J-Z, 4. kolo, Plzeň

23.2.2019

2. kolo KPDŽ, Český Krumlov

24.2.2019

Extraliga 4. kolo, ČK

10.3.2019

Soustředění Mostu, Rychnova, ČK

30.3.2019

3. kolo KPDŽ, České Budějovice

27.4.2019

Regionální výběry U13, ČK

7.6.2019

FZ Forza Cup U15, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • FZ Fozra
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio