Domů > Turnaje > Výsledky

4.6.22 GPB U15, Pardubice

V sobotu 4. června se v Pardubicích odehrál celostátní turnaj GPB kategorie U15, na kterém startovala také čtveřice našich nadějí pod vedením Lucie Černé.

Dvouhra chlapců patřila výsledkově k nejlepším disciplínám našich. Matyáš Puffr v celém pavouku nenašel přemožitele a po vítězném finále s prvním nasazeným Kryštofem Ježkem (TJ Sokol Polabiny Pardubice) po výsledku 21:18, 10:21, 21:17 právem převzal zlatou medaili. David Šváb se dokázal probojovat do čtvrtfinále, kde nestačil právě na finálového soupeře Matyáše po setech 8:21, 11:21 a skončil pátý. 

Ve dvouhře dívek se Denisa Půlpánová zvládla probojovat do semifinále, kde podlehla pozdější vítězce Janě Hnilicové (Sokol Radotín Meteor Praha) výsledkem 16:21, 12:21 a brala bronzovou medaili. Tereza Pavlyková ve svém úvodním zápase nestačila na Veroniku Berkovou (SK Prosek Praha), které ve dvou vyrovnaných setech 20:22, 23:25 podlehla a skončila devátá. 

Matyáš Puffr ve čtyřhře chlapců s Danielem Čadou (Badminton Rychnov nad Kněžnou) přidal ke zlatu z dvouhry stříbro. Ve finále kluci nestačili na dvojici Martin Hykel - Kryštof Ježek (TJ Sokol Polabiny Pardubice) po setech 21:11, 10:21, 17:21. David Šváb s Vojtěchem Kubátem (TJ Sokol Polabiny Pardubice) v prvním kole podlehli Michalu Piherovi s Šimonem Soukupem (SK Prosek Praha - SK Hamr) a po výsledku 19:21, 14:21 skončili devátí. 

Tereza Pavlyková s Denisou Půlpánovou se ve čtyřhře dívek také dokázaly probojovat až do finále, kde nestačily na jedničky Janu Hnilicovou s Kateřinou Malou (Sokol Radotín Meteor Praha - 1.Badmintonový klub Šumperk) po setech 15:21, 18:21 brala naše děvčata zasloužené stříbro. 

Ve smíšené čtyřhře Matyáš Puffr s Terezou Pavlykovou přidali do své sbírky ještě jednu stříbrnou medaili, když po postupu do finále nestačili na pár Kryštof Ježek - Julie Königová (TJ Sokol Polabiny Pardubice - SKP Kometa Brno), kterým podlehli 11:21, 8:21. David Šváb s Denisou Půlpánovou po postupu do semifinále právě nestačili na přemožitele Matyáše a Terezy a skončili na konečném třetím místě. 

Všem k výsledkům blahopřejeme!!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 1. Matyáš Puffr, 5. David Šváb

Dvouhra dívky: 3. Denisa Půlpánová, 9. Tereza Pavlyková

Čtyřhra chlapci: 2. Matyáš Puffr - Daniel Čada (Badminton Rychnov nad Kněžnou), 9. David Šváb - Vojtěch Kubát (TJ Sokol Polabiny Pardubice)

Čtyřhra dívky: 2. Tereza Pavlyková - Denisa Půlpánová

Smíšená čtyřhra: 2. Matyáš Puffr - Tereza Pavlyková, 3. David Šváb - Denisa Půlpánová

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio