Domů > Turnaje > Výsledky

21.6.20 Talent liga U13, Rychnov n/K

V neděli 21. června uspořádal badmintonový klub Badminton Rychnov nad Kněžnou druhé kolo soutěže Talent liga družstev věkové kategorie U13, které se zúčastnila také dvě naše družstva. 8 účastníků bylo rozděleno do dvou lig, ve kterých se hrálo systémem každý s každým. Soutěž je sympatická i v tom, že jedno utkání se hraje 8 zápasů (dvě dvouhru kluků a dvě dvouhry dívek, po jedné čtyřhře kluků a jedné dívek a dvou mixů). Při složení družstva 2+2 si tak každý hráč zahraje v jednom utkání dvouhru, čtyřhru i mix.

SKB ČK „A“ – Dennis Pražák, Petr Jurný, Eliška Mikešová a Eva Fišerová

SKB ČK „B“ – Matyáš Puffr, David Šváb, Tereza Pavlyková a Denisa Půlpánová

Naše klubová výprava vyrazila do Rychnova již v sobotu po obědě a to společně mikrobusem. Řidičem, starostlivým dospělákem a také trenérem byl na turnaji tatínky Elišky Dan Mikeš, který svou roli zvládl, jako vždy, bez problémů a po návratu všechny pochválil a měl z výkonů našich dětí radost.

Družstvo „A“ si postupně poradilo s domácím „A“ družstvem 13-3, TJ Sokolem Pardubice „A“ 9-7 a ve vzájemném utkání porazilo naše „B“ družstvo 14-2 a s plným počtem bodů vyhrálo.

Družstvo „B“ se také neztratilo. Kromě prohry ve vzájemném utkání nestačilo na Pardubice „A“ 4-12. V posledním utkání o třetí místo porazilo domácí „A“ tým 11-5.

Všech osm hráčů si po delší pauze skvěle zahrálo a v turnajovém režimu každý odehrál 3 dvouhry, 3 čtyřhry a 3 mixy a po delší pauze. Nejúspěšnější se stala Eva Fišerová, která neprohrála ani jeden set a pouhé dva sety ztratila Eliška Mikešová.

Ale nejdůležitější je, že se hrálo, že nám pořádající klub umožnil start dvou družstev, že se nám podařilo zajistit nakonec dobré ubytování, že cesta proběhla bez problémů a v neposední řadě, že z výsledků měl a má radost i hlavní trenér těchto hráčů Jiří Frendl.

Rychnovským děkujeme za pozvání a pohostinnost a věříme, že se nevidíme takto naposledy.

Našim hráčům a hráčkám děkujeme za skvělou reprezentaci naší činnosti a klubu jako takového a blahopřeje jim k dosaženým skvělým výsledkům.

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio