15.1.22 GPC U15, Tábor

VÝSLEDKY

V sobotu 15. ledna se v Táboře odehrál krajský turnaj GPC kategorie U15, na kterém startovala sedmičlenná skupina našich hráčů.

David Šváb jako jediný chlapecký zástupce se své role ujal statečně. Ve dvouhře prošel pavoukem až do finále, ve kterém už na svého soupeře bohužel nestačil a vybojoval tak druhé místo.

To stejné se Davidovi povedlo i ve čtyřhře, kde po boku Ondřeje Tichého (BK Králův Dvůr) vybojovali taktéž stříbrné medaile.

Ve smíšené čtyřhře už to ale Davidovi vyšlo, když s partnerkou Terezou Pavlykovou nenašli v pavouku přemožitele a celkově hráli zlaté medaile. Na pátém místě se pak ve smíšené čtyřhře umístili Denisa Půlpánová po boku Davida Jana Kadeřávka (SK Badminton Tábor).

Ve dvouhře dívek se nejvíce dařilo Denise Půlpánové, která dokázala projít až do finále, ale to už bylo nad její síly a získala stříbro. Bronz z dvouhry brala Tereza Pavlyková. Na pátém místě skončila Vanessa Pražáková, na devátém Karolína Krupczová. Třináctá pozice patřila Dominice Vlachové a na pětadvacátém místě skončila Anna Kordíková.

Ve čtyřhře dívek dokázaly Denisa Půlpánová s Terezou Pavlykovou vybojovat celkové vítězství, když zdolaly všechny své soupeřky. Na pátém místě skončily Vanessa Pražáková s Karolínou Krupczovou a na devátém místě pak Dominika Vlachová s Annou Kordíkovou.

Všem k dosaženým výsledkům blahopřejeme!