Domů > Turnaje > Výsledky

16.3.24 GPC U19, České Budějovice

V sobotu 16. března se v českobudějovické Sokolovně odehrál krajský turnaj GPC kategorie U19, na kterém startovala početná skupina našich juniorů.

Ve dvouhře juniorů se do semifinále probojoval Matyáš Puffr, který v tuhém boji o finále nestačil na domácího Alexandra Chládka (TJ Sokol České Budějovice) 22:20, 18:21, 21:23 a získal bronz. Na pátém místě skončil Dennis Pražák.

Mezi dívkami jsme ve finále zástupkyni měli, když Denisa Půlpánová v semifinále ve třech setech přehrála jedničku turnaje Barboru Kubákovou (TJ Sokol České Budějovice) 20:22, 21:13, 21:14. Ve finále pak už bohužel nestačila na Barboru Bouberlovou (TJ Sokol Vodňany) 19:21, 17:21 a brala stříbro. Čtvrtfinále, a tedy konečné páté místo bylo maximem pro Karolínu Hniličkovou, Terezu Pavlykovou, Vanessu Pražákovou a Kristýnu Kozákovou.

Ve čtyřhře juniorů zlato vybojovali Matyáš Puffr s Dennisem Pražákem, kteří ve finále porazili ve dvou setech dvojici Alexandr Chládek - Josef Fošum (TJ Sokol České Budějovice - TJ Sokol Křemže) 21:14, 21:19.

Ve čtyřhře juniorek zlaté medaile vybojovaly po velkých bitvách Tezera Pavlyková s Denisou Půlpánovou, když ve finále přehrály domácí Barboru Kubákovou s Vanesou Šemberovou (TJ Sokol České Budějovice) 18:21, 22:20, 21:19. Bronzové medaile pak získaly Karolína Hniličková s Vanessou Pražákovou a Kristýna Kozáková s Barborou Bouberlovou (TJ Sokol Vodňany).

Ve smíšené čtyřhře bylo maximem našich semifinále. Třetí místo vybojovali Matyáš Puffr s Terezou Pavlykovou a také René Neubauer s Karolínou Hniličkovou, když si René na smíšenou čtyřhru odběhl ze své kategorie U15!!. Na pátých místech se umístili Dennis Pražák s Denisou Půlpánovou a Vanessa Pražáková s Davidem Janem Kadeřávkem (SK Badminton Tábor) Devátí skončili Kristýna Kozáková s Josefem Fošumem (TJ Sokol Křemže).

Všem k dosaženým výsledkům blahopřejeme!