Na sobotním turnaji kategorie U11 v Dobré Vodě u Českých Budějovic se našim nejmladším badmintonistům velmi dařilo a přivezli si krásná umístění, která potvrzují jejich rostoucí formu.
Ve dvouhře chlapců předvedl skvělé výkony Hynek Štika, který v turnaji hraném švýcarským systémem nestačil pouze na prvního hráče, kterém podlehl 1:2 na sety a vybojoval výborné druhé místo. Velmi dobře si vedl také Adam Zíka, který v celkovém součtu zapsal tři výhry a dvě prohry a skončil těsně pod stupni čtvrtý.
Ve dvouhře dívek náš klub reprezentovaly Andrea Dvořáková a Sofie Pišlová. Andrea se třemi porážkami a dvěma výhrami skončila celkově sedmá a Sofie se shodným zápisem, ale horším skóre zakončila turnaj na devátém místě.
Všem hráčům gratulujeme k pěkným výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu!
Umístění našich hráčů:
Dvouhra chlapci: 2. Hynek Štika, 4. Adam Zíka
Dvouhra dívky: 7. Andrea Dvořáková, 9. Sofie Pišlová





|
|
SK Badminton Český Krumlov, z.s. Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov IČO: 690 85 692 tel.: +420 724 320 839 e-mail: radek.votava@mybox.cz |
Mohlo by Vás zajímat:
|
|
Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio