V pátek 21. března se naši mladí badmintonisté představili na turnaji kategorie U11 v Dobré Vodě u Českých Budějovic, který se hrál švýcarským systémem. Pro naše barvy to byl velmi úspěšný den.
V chlapecké dvouhře jsme obsadili první dvě příčky. Adam Zíka prošel turnajem bez jediné porážky a zaslouženě zvítězil. Hynek Štika podlehl pouze ve vzájemném zápase s Adamem, a díky ostatním výborným výkonům si odvezl druhé místo. Finále tak mělo jednoznačně klubový nádech a oba kluci potvrdili skvělou formu.
Také v dívčí dvouhře jsme zaznamenali výrazný úspěch. Sofie Pišlová nestačila pouze na pozdější vítězku turnaje a díky stabilnímu výkonu ve všech kolech obsadila druhé místo.
Gratulujeme všem našim hráčům k výborným výsledkům a děkujeme za skvělou reprezentaci klubu.
Umístění našich hráčů:
Dvouhra chlapci: 1. Adam Zíka, 2. Hynek Štika
Dvouhra dívky: 2. Sofie Pišlová




|
|
SK Badminton Český Krumlov, z.s. Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov IČO: 690 85 692 tel.: +420 724 320 839 e-mail: radek.votava@mybox.cz |
Mohlo by Vás zajímat:
|
|
Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio