12.3.16 KPDŽ, ČK

KONEČNÉ VÝSLEDKY KPDŽ 2016

2. kolo Krajského přeboru družstev žáků 2016

V sobotu 12. března se Českém Krumlově odehrálo druhé kolo krajského přeboru družstev žáků, na kterém startovalo celkem 9 družstev. Ta byla podle výsledků rozdělena do dvou skupin.

Ve skupině o 1. - 5. místo bojovala mezi sebou systémem každý s každým družstva SKB ČK „A“, SKB ČK „B“, SKB ČK „C“, Sokol ČB „A“ a Sokol ČB „B“.

Ve skupině o 6. – 9. místo bojovali hráči Sokola Křemže, Sokola Štěpánovice, SK Badmintonu Tábor a Sokola Vodňany.

V zápasech hraných vždy na dva sety do 21 ti bodů, si nejlépe vedlo domácí družstvo SKB ČK "B", které v sestavě Adam Marťán, Adam Tancer, Linda Šmikmátorová, Michaela Štronerová všechny své soupeře doslova rozdrtilo, druhé kolo jasně vyhrálo a s celkovým součtem umístění dvou kol jasně vyhrálo.

Stejně přesvědčivě putuje do našeho klubu i druhé místo, jak ve druhém kole tak i celkově, a to zásluhou „A“ družstva, které hrálo druhé kolo v složení Jan Oros, Robin Tancer, Bára Berková.

Celkově čtvrté místo patří družstvu SKB Č „C“, které hrálo druhé kolo ve složení Adam Ječmínek, Jaroslav Jelínek, Viktorie Hulcová. To ve druhém si ve druhém kole vybojovalo místo páté a součtem umístění dvou kol celkově místo čtvrté.

Podrobnější kometář a hodnocení zde uveřejníme později.

Složení našich družstev:

SKB ČK „A“: Jan Oros, Kristián Filip, Julia Hejnová, Bára Berková

SKB ČK „B“: Adam Marťán, Adam Tancer, Linda Šmikmátorová, Michaela Štronerová, Martina Jedličková

SKB ČK „C“: Adam Ječmínek, Jaroslav Jelínek, Jonáš Mojcher, Viktorie Hulcová, Natálie Petroušková

Konečné pořadí po dvou kolech :

1. místo SKB Český Krumlov "B" 2 (1+1)
  2. místo SKB Český Krumlov "A" 4 (2+2)
  3. místo Sokol Č. Budějovice "A" 7 (3+5)
  4. místo SKB Český Krumlov "C" 8 (4+3)
  5. místo Sokol Č. Budějovice "B" 9 (5+4)
  6. místo Sokol Křemže 13 (6+7)
  7. místo SK Badminton Tábor 14 (7+8)
  8. místo Sokol Štěpánovice 15 (8+6)
  9. místo Sokol Vodňany 18 (9+9)

(konečné pořadí určil součet umístění z prvního a druhého kola (menší součet, lepší umístění)