Domů > Turnaje > Výsledky

1.10.22 GPC U19, Tábor

VÝSLEDKY (NEOFICIÁLNÍ)

V sobotu 1. října se v Táboře odehrál krajský turnaj GPC kategorie U19, kterého se zúčastnila šestice našich juniorů.

Ve dvouhře chlapců jsme měli pouze jednoho zástupce. Petr Jurný nestačil v úvodním zápase na Adama Lisece (BK METEOR PRAHA), kterému podlehl 13:21, 15:21. V zápase o pořadí pak nestačil na Jana Gregara (Start Jihlava) 13:21, 9:21 a umístil se na konečném sedmém místě. 

Dvouhra dívek už byla úspěšnější. Eva Fišerová a Viktorie Hulcová se dokázaly probojovat do finále, které zvládla lépe Eva po výsledku 21:14, 21:17 a radovala se tak ze zlaté medaile. Třetí skončila Kristýna Kozáková a na dělených pátých místech skončily Bára Krištofová s Barborou Nepivodovou poté, co své zápasy o umístění vyhrály ve dvou setech. 

Petr Jurný s Josefem Fošumem (TJ Sokol Křemže) se ve čtyřhře dokázali probojovat do finále, kde nestačili na českobudějovické hráče Alexandr Chládek - David Dvořák 14:21, 17:21 a museli se tak spokojit se stříbrem. 

Eva Fišerová přidala ve čtyřhře druhé zlato, když společně s Kristýnou Kozákovou přehrály všechny soupeřky v pavouku. Třetí pak skončily Bára Krištofová s Barborou Nepivodovou. 

Ve smíšené čtyřhře Eva Fišerová dovršila zlatý hattrick a společně s Petrem Jurným vybojovali zlaté medaile, když ve finále přehráli Viktorii Hulcovou s Davidem Dvořákem (TJ Sokol České Budějovice) po výsledky 21:16, 14:21, 21:19. Bronz vybojovala Bára Krištofová s Lukášem Čihákem (Start Jihlava) a pátá místa si odvezli také Kristýna Kozáková s Josefem Fošumem (TJ Sokol Křemže) a Barbora Nepivodová s Janem Gregarem (Start Jihlava).

Všem k výsledkům blahopřejeme!!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 5. Petr Jurný

Dvouhra dívky: 1. Eva Fišerová, 2. Viktorie Hulcová, 3. Kristýna Kozáková, 5. Bára Krištofová, Barbora Nepivodová

Čtyřhra chlapci: 2. Petr Jurný - Josef Fošum (TJ Sokol Křemže)

Čtyřhra dívky: 1. Eva Fišerová - Kristýna Kozáková, 3. Bára Krištofová - Barbora Nepivodová

Smíšená čtyřhra: 1. Petr Jurný - Eva Fišerová, 2. Viktorie Hulcová - David Dvořák (TJ Sokol České Budějovice), 3. Bára Krištofová - Lukáš Čihák (Start Jihlava), 5. Kristýna Kozáková - Josef Fošum (TJ Sokol Křemže), Barbora Nepivodová - Jan Gregar (Start Jihlava) 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio