Domů > Turnaje > Výsledky

14.1.23 GPC U15, Tábor

V sobotu 14. ledna se v Táboře odehrál krajský turnaj kategorie U15, na kterém se představila pětičlenná skupina našich děvčat.

Ve dvouhrách se nejvíce dařilo Vanesse Pražákové, která zvítězila všechny své zápasy a celkově zvítězila. Třetí skončily Karolína Hniličková a Anežka Doubravská a páté pak Elen Perníková a Nina Radová.

Vanessa Pražáková s Karolínou Hniličkovou kralovaly i ve čtyřhře, když ve finále porazily Anežku Doubravskou s Ninou Radovou. Na pátém místě se umístily Elen Perníková s Šárkou Dvořákovou (TJ Sokol České Budějovice).

Ve smíšené čtyřhře nejvýše na třetím místě skončili Vanessa Pražáková s Václavem Fošumem (TJ Sokol Křemže. Na pátých místech se umístili Karolína Hniličková s Filipem Šálkem (SK Dobrá Voda u ČB) a Anežka Doubravská s Matějem Merxbauerem (SK Badminton Tábor). Devátí skončili Nina Radová s Ondřejem Kolářem (SK Badminton Tábor a Elen Perníková s Jaroslavem Rothbauerem (SK Dobrá Voda u ČB).

Všem k výsledkům blahopřejeme!!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra dívek: 1. Vanessa Pražáková, 3. Karolína Hniličková, Anežka Doubravská, 5. Elen Perníková, Nina Radová

Čtyřhra dívek: 1. Vanessa Pražáková - Karolína Hniličková, 2. Anežka Doubravská - Nina Radová, 5. Elen Perníková - Šárka Dvořáková (TJ Sokol České Budějovice)

Smíšená čtyřhra: 3. Vanessa Pražáková - Václav Fošum (TJ Sokol Křemže), 5. Karolína Hniličková - Filip Šálek (SK Dobrá Voda u ČB), Anežka Doubravská - Matěj Merxbauer (SK Badminton Tábor), 9. Nina Radová - Ondřej Kolář (SK Badminton Tábor), Elen Perníková - Jaroslav Rothbauer (SK Dobrá Voda u ČB)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio