Domů > Turnaje > Výsledky

3.12.17 Junior Cup, Radonice

Na nedělním radonickém klání se zapotilo také několik našich borců, kteří se ve složení Eliška Mikešová, Bára Krištofová, Kristýna Kozáková, Patrik Fuciman, Adam Ševčík a Matyáš Puffr vypravili zkusit štěstí do našeho hlavního města. Tradiční turnaj pořádaný dne 3.12.2017 místním klubem opět přilákal velké množství hráčů a pro pěkné výměny nebylo třeba chodit daleko. Dva vítězné sety do patnácti bodů bez nastavení následně ukázaly, jak na tom kdo je. V naší výpravě byly také dvě nové tváře, které startovaly v rolích benjamínků. Barča i Kristýnka byly v Radonicích poprvé, ale vůbec to tak nevypadalo.

Elda opět potvrdila, že se s ní musí do budoucna hodně počítat. Porážkou křemežské Stelly Reitingerové si zvedla své sebevědomí a řádila i po sobotních GPD U13 jak uragán! Ve velké konkurenci vydřela třetí příčku, a to po moc pěkných výměnách, především s druhou v pořadí Treperovou. Této sice nakonec těsně podlehla 14:15, ale hrála velmi hezky!! K jejímu výkonu nelze nic podotknout, neboť soupeřku ročníku 2006 proháněla neskutečně!!!  Eliško, gratulujeme !!!

Báru s Kristýnkou musíme při jejich premiéře také pochválit! Obě si vedly dobře a samozřejmě žádná vítězství nepřijdou sama a zadarmo. Holky čeká velká tréninková dřina, po které teprve začnou trápit své soupeřky. Zatím trápí mnohdy samy sebe, ale to jsou právě ty získané zkušenosti. Obě si okusily výhry i prohry, až nakonec stanuly proti sobě. Úspěšnější se stala Kikina, na které to bylo poznat už z dálky – svítila jak sluníčko. Barča vše přijala s úsměvem a za to jí patří také velké uznání! Celkově proto Kristýnka šestnáctá a Barča dvacátá.

Páťa potvrdil roli favorita a přivezl první místo. Trochu ho potrápil poslední duel se Zlatníkem, kterého sice nakonec porazil, jen proč si sám nezadělat na problém… Pár nesoustředěností a je na světě. Je třeba skutečně hrát až do konce a ani za hladkého průběhu prvního setu soupeře nepodceňovat. Přesto se Patrik dokázal namotivovat, soustředit a nepodlehl emocím. Vše nej k vítězství!!!

Taktický hráč Adam si ani v tomto kole nevedl špatně. Výkon byl vcelku stabilní, jen úspěšné zakončení je pořád slabinou. Hodně odběhaných výměn tak zbytečně padne soupeřovi. Je vidět, jak to Adamovi při hře pálí a prohání protihráče, což je veliký pokrok! Chválíme za odvedený výkon!!

Malý Matyáš překvapil svým výkonem, a to asi nejen sebe. Do poslední chvíle nenechal nic náhodě a téměř nic nepustil zadarmo. Každý má však své slabé chvilky a proto se za ně nemůžeme na nikoho zlobit. Celkové umístění na stříbrné pozici bylo tak milým bonusem i pro jeho tatínka, který byl opět oporou.

Závěrem lze jen připojit kladné hodnocení všem hráčům a hráčkám, kteří se utkání zúčastnili. Radonice nejsou nikdy stejné a i toto kolo mělo dvě desítky úplně neznámých tváří. Některé překvapily, jiné to čeká příště. Stejně tak je k tomu třeba přistupovat i u nás. Gratulujeme všem k jejich výkonům a jsme rádi, že zájem o turnaj pomalu roste. Nic nepomůže víc, než hrát, hrát a hrát!!!

... více o turnaji ...

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • FZ Fozra
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio