Domů > Turnaje > Výsledky

26.1.19 GPA U19, Hradec Králové

Linda Šmikmátorová s Adamem Ječmínkem cestovali o víkendu do Hradec Králové, který hostil elitu tuzemského juniorského badmintonu.

V konkurenci téměř 60 hráčů a hráček se jim podařilo vyhrát jeden zápas, když Linda přehrála v prvním kole Annu Vyšehradskou 21/13, 21/7. 

Turnajem a výkony nás provedou přímo Adam s Lindou.

Linda hodnotí mix:V mixu jsme nastoupili proti nasazené dvojici Foukalová/Marek. Řekla bych, že jsme je zaskočili naší akční a rychlou hrou, která obsahovala minimum nevynucených chyb. Soupeři ale byli lepší v koncovce a set vyhráli. V druhém setu jsme s nimi ale drželi krok jen do 11 bodů, poté jsme začali chybovat a soupeř se nám bodově vzdálil. My už jsme s tím nedokázali nic udělat, a tak jsme prohráli“ 

A pokračuje o své dvouhře:V singlu jsem v prvním kole nastoupila proti Vyšehradské. Zápas jsem měla pod kontrolou a soupeřku k ničemu nepustila. V druhém kole na mě čekala nasazená jednička Soňa Hořínková. Zápas jsem si užila a myslím, že jsem do zápasu dala úplně všechno a odehrála slušné utkání“.

Adam dodává ke svému vystoupení ve dvouhře: “Ve dvouhře jsem nastoupil proti Petru Janouškovi. V prvním setu jsem měl velké problémy s jeho stylem hry, takže jsem uhrál pouze 7 bodů. V setu druhém jsem se přizpůsobil hře a velmi dobře držel tempo, avšak koncovka se nepovedla podle plánu, takže jsem dal 18 bodů.

Pro Adama a Lindu je kategorie U19 hlavně o sbírání zkušenosti, protože tento rok hrají ještě v kategorii mladší U17. Co je rozhodně potěšitelné, že jedou poměřit své umění mezi juniory starší a mohou si tak vyzkoušet bez větších zábran vše, co trénují.

Děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a k dosaženým výsledkům blahopřejeme!

Umístění našich hráčů:

 

Dvouhra junioři: 17. Adam Ječmínek

 

Dvouhra juniorky: 9. Linda Šmikmátorová

 

Smíšená čtyřhra: 17. místo Adam Ječmínek / Linda Šmikmátorová

 

 

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • FZ Fozra
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio