6.5.17 MČR Veteránů, Dobřany

Veteránská elita se sešla potřetí a naposledy v Dobřanech u Plzně na Mistrovství České republiky. Příští rok bude mistrovství hostit pravděpodobně Brno. Náš klub reprezentovalo trio hráčů Hana Milisová, Marcela Exl a David Parkos. Letos se do turnaje přihlásilo méně hráčů než tomu bylo loni, ale na kvalitě rozhodně neztratil. Hana Milisová zvítězila ve dvou hrajících disciplínách, Marcela Exl zkompletovala sbírku a David Parkos si odvezl bronzovou medaili ze čtyřhry mužů 40+. U Davida je škoda, že prohrál první kolo dvouhry v koncovce třetího setu 19-21 proti Leoši Hrádkovi. 156 zápasů na 8 kurtech se zvládlo odehrát od 9.00 do 18.30 hodin. Všichni zúčastnění přežili ve zdraví a v dobré náladě. Vyhlášení se tradičně konalo venku za hezkého počasí, každý hráč si odnesl diplom za účast a medailisté byli odměněni medailemi. Velké poděkování Západočeskému svazu, který jako vždy uspořádal vynikající Mistrovství ČR.

Hana Milisová: 35+ 1. místo ve čtyřhře, 1. místo ve smíšené čtyřhře

Marcela Exl: 35+ 1. místo ve dvouhře, 35+ 2. místo ve čtyřhře, 40+ 3. místo ve smíšené čtyřhře

David Parkos: 40+ 9. místo ve dvouhře, 3. místo ve čtyřhře