Domů > Turnaje > Výsledky

8.1.22 GPC U17, České Budějovice

V sobotu 8. ledna se v českobudějovické Sokolovně odehrál otevřený krajský turnaj GPC kategorie U17, na kterém startovalo hned deset hráčů a hráček z našeho klubu.

Nejvíce se našim dařilo ve čtyřhře dívek, kde Eva Fišerová s Kristýnou Kozákovou nenašly v pavouku přemožitelky a celkově zvítězily. Na třetím místě skončily Denisa Půlpánová s Terezou Pavlykovou a na pátém místě se umístily Eliška Mikešová s Barborou Nepivodovou. 

Ve dvouhře dívek třetí skončily Kristýna Kozáková a Eva Fišerová, páté místo vybojovala Denisa Půlpánová. Tereza Pavlyková, Barbora Nepivodová a Eliška Mikešová se umístily na devátých místech.

U chlapců ve dvouhře byla maximem pátá místa Jana Nepivody, Dennise Pražáka a Petra Jurného, Jiří Šmikmátor se umístil na devátém místě.

Ve čtyřhře bronzové medaile vybojovali Petr Jurný s Dennisem Pražákem. Jiří Šmikmátor s Jenam Nepivodou obsadili páté místo. 

Ve smíšené čtyřhře bylo nejlepším umístěním třetí místo Petra Jurného s Eliškou Mikešovou. Na pátých místech skončili Jan Nepivoda s Evou Fišerovou, Denisa Půlpánová s Janem Klímou (TJ Sokol České Budějovice), devátí pak skončili Jiří Šmikmátor - Barbora Nepivodová, Dennis Pražák - Kristýna Kozáková, Tereza Pavlyková - Jan Sixl (TJ Sokol Křemže).

Velkým osvěžením byla hojná účast mimokrajských hráčů, mezi kterými se naši určitě neztratili.

Kouč Jiří k turnaji: “Byl jsem z zvědav, jak si povedou hlavně prvoročáci v kategorii U-17 na svém také prvním turnaji v novém roce. Zvláště to bylo zajímavé k poměrně slušné konkurenci mimokrajských hráčů kupř. z Prahy, Orlové, Pardubic atd. Moc se mi líbila dívčí čtyřhra jak ve složení Kristýna Kozáková s Evou Fišerovou, tak i mladá dvojice Denisa Půlpánová s Terezou Pavlykovou. Prvně jmenovaná dvojice nakonec po pěkných výkonech turnaj vyhrála. Pak jsme již sbírali třetí místa ve dvouhře Kozáková a Fišerová, ve čtyřhrách Pavlyková / Půlpánová, Pražák/Jurný a v mixu Jurný / Mikešová. Naši nezaostávají v celkové výkonnosti, ale chybí častější a silnější konkurence v krajských soutěžích a proto si velmi chválím tzv. otevřené turnaje „C“!

Všem k dosaženým výsledkům blahopřejeme!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 5. Jan Nepivoda, Dennis Pražák, Petr Jurný, 9. Jiří Šmikmátor

Dvouhra dívky: 3. Kristýna Kozáková, Eva Fišerová, 5. Denisa Půlpánová, 9. Tereza Pavlyková, Barbora Nepivodová, Eliška Mikešová

Čtyřhra chlapci: 3. Petr Jurný - Dennis Pražák, 5. Jiří Šmikmátor - Jan Nepivoda

Čtyřhra dívky: 1. Eva Fišerová - Kristýna Kozáková, 3. Tereza Pavlyková - Denisa Půlpánová, 5. Eliška Mikešová - Barbora Nepivodová

Smíšená čtyřhra: 3. Petr Jurný - Eliška Mikešová, 5. Jan Nepivoda - Eva Fišerová, Denisa Půlpánová - Jan Klíma (TJ Sokol České Budějovice), 9. Jiří Šmikmátor - Barbora Nepivodová, Dennis Pražák - Kristýna Kozáková, Tereza Pavlyková - Jan Sixl (TJ Sokol Křemže)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio