Domů > Turnaje > Výsledky

28.1.23 GPA U13, Praha

O víkendu 28. a 29. ledna se v Praze odehrál celostátní turnaj GPA kategorie U13, na kterém startovali Elen Perníková, Zuzana Černá a Václav Půlpán.

Ve dvouhře chlapců Václav Půlpán nestačil v prvním kole na Viléma Čavojského (TJ Slovan Vesec) po setech 12:21, 19:21 a skončil na děleném sedmnáctém místě. 

Ve dvouhře dívek se dokázaly Elen Perníková a Zuzana Černá probojovat přes první kolo. Elen přehrála ve dvou setech Dorotu Kastnerovou (TJ Montas Hradec Králové) 21:16, 21:15. O postup do čtvrtfinále pak nestačila na svou jmenovkyni Elen Ondrouchovou (BC Lokomotiva Kunovice) po výsledku 18:21, 16:21. Zuzana v prvním kole porazila Lindu Vajdovou (TJ Orlová - Lutyně) 21:15 a 21:17. O postup do nejlepší osmičky hráček pak Zuzana podlehla Maie Weberové (TJ Sokol Radotín) 13:21, 6:21. Obě děvčata tak skončila na děleném devátém místě. 

Václav Půlpán s Lukášem Klapalem (Badminton Rychnov nad Kněžnou) ve čtyřhře v prvním kole přehráli dvojici Jaromír Kotek - Jakub Šolc (TJ Slovan Vesec) 9:21, 21:18, 21:12 a postoupili do čtvrtfinále. V zápase o medaili kluci nestačili na nasazené dvojky Kristiána Bíbu a Vladimíra Svobodu (SK Prosek Praha) 10:21, 3:21 a skončili pátí. 

Ve čtyřhře dívek Elen Perníková s Šárkou Dvořákovou (TJ Sokol České Budějovice) dokázaly projít až do semifinále, kde nestačily na nasazené jedničky Martinu Czajovou a Annu Kábrtovou (TJ Orlová - Lutyně - Sportovní centrum Nové Město nad Metují) 9:21, 5:21 a vybojovaly tak bronzové medaile. Zuzana Černá s Theou Kalkusovou (Super Stars Most) nestačily v prvním kole na dvojici Kristýna Gerbelová - Agáta Maixnerová (SK Prosek Praha) 18:21, 9:21 a umístily se na devátém místě. 

Ve smíšené čtyřhře nejlepšího umístění dosáhli Elen Perníková s Jaroslavem Rothbauerem (SK Dobrá Voda u Českých Budějovic), když skončili na pátém místě. V zápase o medaile nestačili na pár Kristián Bíba - Agáta Maixnerová (SK Prosek Praha) po výsledku 14:21, 14:21. Naopak Václav Půlpán s Denisou Audy (Badminton Mníšek pod Brdy) v prvním kole podlehli páru Daniel Schwank - Zuzana Pechová (TJ Astra Zahradní Město) po výsledku 12:21, 11:21 a umístili se na sedmnáctém místě. 

Všem k výsledkům blahopřejeme!!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 17. Václav Půlpán

Dvouhra dívky: 9. Elen Perníková, Zuzana Černá

Čtyřhra chlapci: 5. Václav Půlpán - Lukáš Klapal (Badminton Rychnov nad Kněžnou)

Čtyřhra dívky: 3. Elen Perníková - Šárka Dvořáková (TJ Sokol České Budějovice), 9. Zuzana Černá - Thea Kalkusova (Super Stars Most)

Smíšená čtyřhra: 5. Elen Perníková - Jaroslav Rothbauer (SK Dobrá Voda u Českých Budějovic), 17. Václav Půlpán - Denisa Audy (Badminton Mníšek pod Brdy)

Propozice

Badminton pro veřejnost

2.3.2024

GPB dospělých, Most

2.3.2024

GPB U13, Praha

2.3.2024

GPB U17, Plzeň

3.3.2024

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

4.3.2024

Reprezentační kemp U17, Plzeň

6.3.2024

IS Portugalska, Caldas d.R.

9.3.2024

Mez. turnaj neslyšících, Vídeň

9.3.2024

Regionální výběry U15, Liberec

11.3.2024

Jarní klubové soustředění, ČK

15.3.2024

GPA dospělých, Plzeň

16.3.2024

GPC U15, České Budějovice

16.3.2024

GPC U19, České Budějovice

17.3.2024

OTP 2, České Budějovice

20.3.2024

ICH Polska, Varšava

23.3.2024

GPB U15, Český Těšín

23.3.2024

GPB U19, Liberec

23.3.2024

GPD dospělých, Strakonice

4.4.2024

BEC U17, Český Krumlov

6.4.2024

OTP 3, České Budějovice

9.4.2024

ME dospělých, Saarbrücken

12.4.2024

GPA dospělých, Liberec

13.4.2024

GPA U13, Praha

13.4.2024

GPA U17, Ústí nad Labem

20.4.2024

Reg. výběry U13, Český Krumlov

22.4.2024

OTP 4, Český Krumlov

27.4.2024

GPB dospělých, Plzeň

27.4.2024

Czech Para Open, Brno

28.4.2024

GPC U13, Český Krumlov

28.4.2024

GPC U17, Český Krumlov

4.5.2024

GPA U15, Praha

4.5.2024

GPA U19, Hradec Králové

11.5.2024

Baráž o extraligu

12.5.2024

OTP 5, České Budějovice

18.5.2024

GPB U13, Brno

18.5.2024

GPB U17, Brno

18.5.2024

Bad. konference, Olomouc

18.5.2024

U11, Dobrá Voda u ČB

20.5.2024

OTP 6, Český Krumlov

21.5.2024

Parabadminton, Bahrain

25.5.2024

GPB dospělých, Most

25.5.2024

OPJ U13, České Budějovice

25.5.2024

OPJ U17, České Budějovice

26.5.2024

OPJ U15, Český Krumlov

26.5.2024

OPJ U19, Český Krumlov

30.5.2024

Yonex Czech Youth Int., Praha

1.6.2024

MČR veteránů

8.6.2024

GPB U15, Vendryně

8.6.2024

GPB U19, Český Krumlov

8.6.2024

GPC U13, Tábor

15.6.2024

Valná hromada ČBaS, Praha

23.6.2024

LODM, České Budějovice

28.7.2024

Summer Camp I, Český Krumlov

4.8.2024

Summer Camp II, Český Krumlov

25.8.2024

Letní klubové soustředění, ČK

27.12.2024

Zimní klubové soustředění, ČK

30.12.2024

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio