31.1.16 Přípravky, ČB

Výsledky - Přípravky - České Budějovice

V NEDĚLI NA PŘÍPRAVKÁCH MEDAILE JEN PRŠELY

V neděli se v českobudějovické sokolovně pokračovalo v soutěžích, tentokrát šlo o badmintonový potěr – přípravky.

Krumlovská výprava čítala 9 hráčů a všichni se skutečně snažili o co nejlepší výkon a rostli zápas o zápasu. Do zápasové atmosféry byli vtaženi i notoričtí „langsamisti“ a bojovalo se o každý míček. Na konec turnaje většina si své medaile vybojovala nebo aspoň získala „Pexeso“!

Již tradičně své příznivce ohromoval Patrik Fuciman, který vyhrál svůj další turnaj. Početné, hlavně rodičovské diváctvo, tleskalo neskutečným herním kreacím ještě sedmileté Elišky Mikešové. Velmi dobře se také do závodního peletonu zařadily Kačka Berková, Simona Hadravová, Joli Hulcová a i Sabina Sedláčková.

Chlapci nezůstávali o nic pozadu a Petr Jurný, Michal Marťán, Jirka Šmikmátor se postupně prodírali spletí soupeřů až medailím.

Vzhledem k počtu hráčů a také, aby si mladí borci užili své zápasy byli rozlosování podle věkových kategorií a hrálo se na dva vítězné sety do 15 bodů, takže toho měli všichni po turnaji až až!

Chlapci ročník 2006: 1. Patrik Fuciman, 4. Jiří Šmikmátor

Dívky ročník 2006: 6. Jolana Hulcová, 7. Sabina Sedláčková

Chlapci ročníky 2007 -2008: 2. Eliška Mikešová, 3. Kateřina Berková, 5. Simona Hadravová

Chlapci ročníky 2007 -2008: 2. Petr Jurný, 5. Michal Marťán