Domů > Turnaje > Výsledky

13.1.19 GPA dospělých, Český Těšín

Třetího republikové turnaje dospělých GPA, který se o víkendu odehrál v Českém Těšíně, se z našeho klubu zúčastnila pouze Hana Milisová, která hrála obě své oblíbené dosciplíny.

S Eliškou Maixnerovou ve čtyřhře žen trochu nečekaně prohrály ve čtvrftinále s pozdějšími finalistkami Dominikou Budzelovou a Anežkou Nováčkovou 1-2 na sety (21-12, 20-22, 16-21). Po skvělém úvodu se chleba lámal v koncovce druhého a hodně vyrovnaného setu. Nutno dodat, že v prvním kole porazily dvojici Otáhalová / Srncová 21/17, 21/14.

Smíšenou čtyřhru odehrála Hanka s Lukášem Kurzem, napoprvé z toho bylo třetí místo, když cestou do semifinále porazili páry David Pokorný - Veronika Koldová (26-24, 16-21 a 21-17) a dobře hrající pár Bedřich Valenta - Martina Krocová (21/13, 21/19). V semifinále už nestačili na pozdější vítěze Vojtěcha Šelonga s Denisou Šikalovou 11/21 a 8/21.

Hanka dodová: "Popravdě jsem si myslela, že turnaj pro mne dopadne zcela opačně. Mrzí mne tedy prohra ve čtyřhře před branami semifinále, naopak třetí místo ze smíšené čtyřhry je pro mne překvapením. Jsem ráda, že jsem na turnaj jela. Tentokráte jsem musela sama bez svých tréninkových partnerů, kteří mají přece jenom program více mezinárodní a o to více se už začínám těšit na mistrovství České republiky, kam vyjedeme společně i s naším trenérem. Děkuji svým Těšínským parť& aacute;k ům a za nasazení a mnoho sportovní radosti".

Umístění našich hráčů:

Čtyřhra ženy: 5. Hana Milisová - Eliška Maixnerová (TJ Astra Zahradní Město, z.s.)

Smíšený čtyřhra: 3. Hana Milisová - Lukáš Kurz (TJ Astra Zahradní Město, z.s.)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • FZ Fozra
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio