2.3.24 GPB U13, Praha

O prvním březnovém víkendu se v Praze odehrál celostátní turnaj GPB kategorie U13, na kterém z našeho klubu bojoval Václav Půlpán.

Ve dvouhře Václav v prvním kole přehrál Šimona Hromádka (SKP Kometa Brno) 21:18, 21:19. O postup do čtvrtfinále pak nestačil na pozdějšího vítěze Jaromíra Kotka (TJ Slovan Vesec) 12:21, 9:21 a skončil celkově devátý.

Václav společně s Jakubem Kuglerem (MTAC Praha) si v prvním kole poradili s dvojicí Šimon Hromádko - Vojtěch Hamerník (SKP Kometa Brno) 21:9, 21:15 a postoupili tak do čtvrtfinále. V něm podlehli nasazeným trojkám Vojtěchu Šímovi a Vojtěchu Vlkovi (Badminton Rychnov nad Kněžnou) 6:21, 11:21 a vybojovali páté místo.

Ve smíšené čtyřhře Václav společně s Jolanou Coufalovou (SK Prosek Praha) v prvním kole nestačili na pár Šimon Hromádko - Vendula Šedová (SKP Kometa Brno), kterým podlehli 21:4, 16:21, 18:21 a obsadili sedmnácté místo.

Vaškovi k dosaženým výsledkům blahopřejeme!

Dvouhra chlapců: 9. Václav Půlpán

Čtyřhra chlapců: 5. Václav Půlpán - Jakub Kugler (MTAC Praha)

Smíšená čtyřhra: 17. Václav Půlpán - Jolana Coufalová (SK Prosek Praha)