Domů > Turnaje > Výsledky

9.4.16 Přípravky 1. kolo, ČK

VÝSLEDKY - PŘÍPRAVKY - 1. KOLO - DÍVKY 2006 

VÝSLEDKY - PŘÍPRAVKY - 1. KOLO - DÍVKY 2007

VÝSLEDKY - PŘÍPRAVKY - 1. KOLO - DÍVKY 2008 A ML

VÝSLEDKY - PŘÍPRAVKY - 1. KOLO - CHLAPCI 2006

VÝSLEDKY - PŘÍPRAVKY - 1. KOLO - CHLAPCI 2007

VÝSLEDKY - PŘÍPRAVKY - 1. KOLO - CHLAPCI 2008 A ML

V sobotu 9. 4. se ve sportovní hale v Českém Krumlově uskutečnilo 1. kolo letošního Seriálu turnajů přípravek.

Nejvíce se z domácích hráčů dařilo Patriku Fucimanovi (zvítězil v kategorii chlapců) ročník 2006 a čtveřici Eliška Mikešová, Denisa Půlpánová, Simona Hadravová a Tereza Pavlyková, která v tomto pořadí skončila na stupních vítězů v kategorii dívek ročník 2008 a mladšíc. Druhé a třetí místo mezi chlapci ročník 2008 a mladší vybojovali pro změnu Vít Dolanský a David Šváb, v kategorii chlapců ročník 2007 druhé a třetí místo obsadili i Dennis Pražák a Petr Jurný. Čtvrté místo získala ještě Eva Fišerová (dívky ročník 2007).

Kompletní výsledky a jak se dařilo ostatním (nejen) krumlovským hráčům najdete v souborech, které jsou zde k dispozici ke stažení. 

Umístění našich nadějí:

CHLAPCI ročník 2006 - 1. Fuciman Patrik 29 bodů, 5. Šmikmátor Jiří 13 bodů

DÍVKY ročník 2006 - 6. Sedláčková Sabina 10 bodů, 7. Hulcová Jolana 10 bodů, 8. Kozáková Tereza 9 bodů

CHLAPCI ročník 2007 - 2. Pražák Dennis 23 bodů, 3. Jurný Petr 19 bodů, 5. Marťán Michal 13 bodů, 6. Masár Václav 12 bodů, 9. Mareš Vojtěch 8 bodů

DÍVKY ročník 2007 - 4. Fišerfová Eva 12 bodů, 6. Kozáková Kristýna 10 bodů, 7. Krištofová Bára 9 bodů, 8. Floriánová Terezie 7 bodů

CHLAPCI ročník 2008 a mladší - 2. Dolanský Vít 19 bodů, 3. Šváb David 18 bodů, 7. Tesař Damián 14 bodů, 8. Svoboda Tomáš 13 bodů, 9. Puffr Matyáš 12 bodů, 11. Šejda Matěj 9 bodů

DÍVKY ročník 2008 a mladší - 1. Mikešová Eliška 28 bodů, 2. Půppánová Denisa 22 bodů, 3. Hadravová Simona 22 bodů, 4. Pavlyková Tereza 15 bodů, 6. Pražáková Vanessa 10 bodů, 7. Veselá Sofie 9 bodů, 8. Kubíčková Eliška 1 bod

 

Propozice

Badminton pro veřejnost

17.9.2021

MČR dospělých, Praha

17.9.2021

Para Polish Open, Zakopane

18.9.2021

GPC U13, Tábor

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio