Domů > Turnaje > Výsledky

1.6.19 GPB U13, Praha

V Praze Radotíně se tento víkend odehrál celostátní turnaj mladších žáků GPB U13, na kterém z našeho klubu startovala sedmičlenná výprava Tereza Pavlyková, Denisa Půlpánová, Matyáš Puffr, Dennis Pražák, Petr Jurný, Eva Fišerová a Eliška Mikešová. 

Do nedělních bojů a na medaile dosáhly Eliška Mikešová s Evou Fišerovou.

Ale postupně.

Tradičně turnaj odstartovala smíšená čtyřhra, ve které hrály 4 naše páry. Matyáš Puffr s Terezou Pavlykovou nejprve porazili pár Bříza / Nýdrlová (SK Prosek Praha) 21/17, 21/17 a po té, po velice pěkném výkonu vzdorovali nasazené dvojici Hykel / Hrubá (TJ Sokol Polabiny Pardubice / Badminton Akademie Olomouc) 18/21, 16/21.

Dennis Pražák s Evou Fišerovu také postoupili do druhého kola a to přes pár Oswald / Čížová (TJ Sokol Klimkovice) 21/13, 21/14. Ve druhém kole bojovali ve třech s párek Titěra / Skrčená (Sokol Meteor Radotín Praha / BaC Kladno). Po boji 21/17, 17/21, 14/21 nakonec do třetího kola nepostoupili.

Denisa Půlpánová spojila síly s Jakubem Hašlem (BK 73 DELTACAR Benátky n/J) a v prvním kole porazili pár Bednář / Kastnerová (Sokol Radotín Meteor Praha / TJ Montas H. Králové) 21/17, 21/10 a ve druhém nestačili na nasazenou dvojici Hort / Hrabcová (SK Hamr / SK Prosek Praha) 13/21, 18/21.

Nejvíce se očekávalo od Petra Jurného s Eliškou Mikešovou, kteří po vyhraných zápasech nad páry Strejček / Tománková (SK Hamr) 21/19, 21/18, Hašek / Hnilicová (Sokol Radotín Meteor Praha) 21/18, 21/18  společně postoupili mezi osm nejlepších párů. V zápase o postup mezi čtyři nejlepší ale nestačili na pár Thor / Fliglová (Badminton Sharks Brno / SK Brno Slatina) 18/21, 18/21.

Ve dvouhrách se více dařilo děvčatům.

Petr Jurný zvládnul první kolo na jedničku a porazil 21/6, 21/6 Mrázka (SK Prosek Praha). Ve druhém kole svedl třísetovou bitvu s nasazeným Horákem (Badminton Sharks Brno), nad kterým vyhrál první set 21/15. Další dva bohužel ztratil poměrem 16//21, 16/21.

Matyáš Puffr dal do prvního kola všechny své síly a umění a odměnou mu byl velice hodnotný zápas s Bubeníkem (Sokol Meteor Radotín Praha). Matyáš sice prohrál 19/21, 19/21, ale jeho čeká hraní v této kategorii ještě 2,5 roku. V zápase o pořadí porazil Jiráska (Sokol Meteor Radotín Praha) 21/15, 21/7.

Dennis Pražák také zvládnul první kolo, když si poradil s Bednářem 21/6, 21/10. Ve druhém ale nestačil na Ježka (TJ Sokol Polabiny Pardubice) 9/21, 12/21.

Vysoko drží prapor nejenom na tomto turnaji Eliška Mikešová, která bez zaváhání postoupila do nedělního semifinále. Porazila Fridrichovou (TJ Sokol Polabiny Pardubice) 21/12, 21/6, Skrčenou 21/9, 21/12 a Czajovou (TJ Orlová – Lutyně) 21/16, 21/13. V semifinále si poradila Fliglovou (SK Brno Slatina) 21/14, 21/7 a až ve finále ji zastavila Kalkušová (BK 73 DELTACAR Benátky n/J.), se kterou Eliška prohrála 5/21, 21/17, 9/21.

Obdobě se po celou sezonu daří i Evě Fišerové, která si ale postup do semifinále musela vybojovat, a to zejména v prvním kole, kde ji ve třech setech vzdorovala Reitingerová ze Sokola Křemže. Po první setu 16/21 Eva zabrala a Stelu přehrála 21/10, 21/13. V dalších zápasech porazila Hrabcovou (TJ Jiskra Nejdek) 21/15, 21/16 a v zápase postup do semifinále Brázdovou (BC 66 Ivančice) 21/19, 21/16. V semifinále zastavila Evu pozdější vítězka Kalkušová a to ve dvou setech 21/11, 21/12.

Umístění našich hráčů (první hrací den):

Dvouhra chlapci: 17. místo Petr Jurný, Dennis Pražák, 33. místo Matyáš Puffr 

Dvouhra dívek: 2. místo Eliška Mikešová, 3. místo Eva Fišerová, 33. Denisa Půlpánová, Tereza Pavlyková

Čtyřhra chlapci: 5. místo Petr Jurný / Jakub Wasylkow (BK Goram Teplice), 17. místo Matyáš Puffr / Dennis Pražák

Čtyřhra dívky: 2. místo Eliška Mikešová / Eva Fišerová, 17. místo Tereza Pavlyková / Denisa Půlpánová

Smíšená čtyřhra: 5. místo Petr Jurný / Eliška Mikešová, 17. místo Jakub Hašl / Denisa Půlpánová (BK 73 DELTACAR Benátky n/J.), Matyáš Puffr / Tereza Pavlyková, Dennis Pražák / Eva Fišerová

 

Propozice

19.10.2019

Czech Talent, ČK

19.10.2019

GPC U17, Tábor

19.10.2019

KPDD 1.tř J-Z, Plzeň

20.10.2019

kemp Talent Teamu, Nymburk

26.10.2019

Extraliga, 1. kolo

26.10.2019

Družstva žáci kvalifikace, ČB

27.10.2019

Extraliga, 1. kolo

30.10.2019

IS Maďarska, Budepast

2.11.2019

MČR U17, Ostrava

2.11.2019

OPJ U13, Český Krumlov

5.11.2019

soustředění OTP, Český Krumlov

6.11.2019

školení trenérů BWF, ČK

9.11.2019

MČR dr. žáků, Brno

9.11.2019

GPC dosp., Strakonice

16.11.2019

GPC U15, České Budějovice

16.11.2019

KPDD 1.tř J-Z

17.11.2019

Minibadminton, České Budějovice

23.11.2019

MČR dr. dorostu, Brno

23.11.2019

GPC U13, České Budějovice

30.11.2019

Extraliga, 2. kolo

30.11.2019

GPD U15, Tábor

1.12.2019

Extraliga, 2. kolo

4.12.2019

soustředění OTP, Český Krumlov

7.12.2019

MČR U13, ČK

7.12.2019

KPDD 1.tř J-Z

8.12.2019

GPC U19 - postupový

14.12.2019

MČR U19, Orlová

14.12.2019

pohár družstev, ČB

14.12.2019

GPD dosp., Vodňany

27.12.2019

Klub. soustředění, ČK

30.12.2019

Předsilvestrovský turnaj, ČK

1.1.2020

Novoroční výstup na Kleť

6.1.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

11.1.2020

GPA dosp., Č.Těšín

18.1.2020

Extraliga, 3. kolo

18.1.2020

KPDD 1.tř J-Z, Plzeň

19.1.2020

Extraliga, 3. kolo

25.1.2020

GPA U13, Praha

25.1.2020

OPJ dosp., Český Krumlov

25.1.2020

GPA U19, Praha

31.1.2020

MČR dosp.

18.2.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

23.2.2020

Extraliga, 4. kolo

10.3.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

14.3.2020

3.kolo KPDŽ, ČK

21.3.2020

Extraliga, čtvrtfinále

21.3.2020

KPDD 1.tř J-Z, Plzeň

28.3.2020

soustředění OTP, ČK

22.4.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

16.5.2020

soustředění OTP, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio