Domů > Turnaje > Výsledky

13.11.21 GPC U17 kvalifikační, Tábor

VÝSLEDKY

V sobotu 13. listopadu se v táborské tělocvičně uskutečnil postupový turnaj na MČR, GPC kategorie U17, na kterém se představila i osmičlenná skupina našich hráčů. 

Ve dvouhře dívek nejlepšího umístění dosáhla Eva Fišerová, která nakonec podlehla své soupeřce až ve finále a získala tak stříbro. Pátá skončila Eliška Mikešová a na dělených devátých místech se umístily Bára Krištofová, Denisa Půlpánová, Barbora Nepivodová, Kristýna Kozáková a Tereza Pavlyková.

U chlapců jsme ve dvouhře měli pouze jednoho zástupce Kristiána Kuzdase, který nakonec vybojoval bronzovou medaili. 

Jedinou zlatou medaili vybojovaly Eva Fišerová s Kristýnou Kozákovou ve čtyřhře dívek, když v celé soutěži nenašly přemožitelky. Páté skončily Barbora Nepivodová - Bára Krištofová a Denisa Půlpánová - Tereza Pavlyková.

Kristián Kuzdas ve čtyřhře po boku Kryštofa Klímy (TJ Sokol České Budějovice) přidal druhou bronzovou medaili. 

Ve smíšené čtyřhře žádná medaile už nepřibyla. Nejlépe skončili pátí Kristán Kuzdas - Eva Fišerová, Eliška Mikešová - Marek Pícha (TJ Sokol České Budějovice) a Denisa Půlpánová - Jan Sixl (TJ Sokol Křemže). Na devátých místech se pak umístili Barbora Nepivodová a David Jan Kadeřávek (SK Badminton Tábor).

Všem hráčům k výsledkům blahopřejeme!!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 3. Kristián Kuzdas

Dvouhra dívky: 2. Eva Fišerová, 5. Eliška Mikešová, 9. Bára Krištofová, Denisa Půlpánová, Barbora Nepivodová, Kristýna Kozáková, Tereza Pavlyková

Čtyřhra chlapci: 3. Kristián Kuzdas - Kryštof Klíma (TJ Sokol České Budějovice)

Čtyřhra dívky: 1. Eva Fišerová - Kristýna Kozáková, 5. Barbora Nepivodová - Bára Krištofová, Denisa Půlpánová - Tereza Pavlyková

Smíšená čtyřhra: 5. Kristán Kuzdas - Eva Fišerová, Eliška Mikešová - Marek Pícha (TJ Sokol České Budějovice), Denisa Půlpánová - Jan Sixl (TJ Sokol Křemže), 9. Barbora Nepivodová - David Jan Kadeřávek (SK Badminton Tábor)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio