11.12.21 MČR U15, Praha

O víkendu 11. a 12. prosince se v Praze uskutečnilo mistrovství ČR žáků, na kterém náš klub reprezentovala pětice hráčů Eliška Mikešová, Eva Fišerová, Kristýna Kozáková, Petr Jurný a Matyáš Puffr.

Nejlepšího výsledku dosáhla Eliška Mikešová ve dvouhře dívek, když skončila těsně před branami semifinále na raketě čerstvé mistryně ČR kategorie U13 Štěpánky Nýdrlová 19:21, 16:21. Eva Fišerová po vítězném prvním kole nad Lindou Vernerovou po výsledku 21:16, 21:3 už ve druhém kole nestačila na druhou nasazenou Karolínu Kalkušovou po setech 9:21, 4:21.

Ve dvouhře chlapců si Petr Jurný vybojoval výtězství nad Markem Kaššou 21:12, 19:21, 21:10. Ve druhém kole nestačil na Filipa Titěru po setech 7:21, 6:21 a celkově obsadil deváté místo.

Petr Jurný s Matyášem Puffrem neprošli prvním kolem, když podlehli dvojici Petr Martinec - Václav Simon dvakrát 16:21.

Ve čtyřhře dívek se na devátém místě umístily Eliška Mikešová s Adélou Turoňovou (MTAC Praha), když nestačily na pozdější vítězky Barboru Bursovou a Karolínu Kalkušovou po výsledku 15:21, 8:21. Eva Fišerová s Kristýnou Kozákovou v prvním kole ve třech setech nestačily na Apolenu Jelínkovou s Julií Königovou 22:24, 21:17, 15:21.

Ve smíšené čtyřhře Petr Jurný s Evou Fišerovou po výhře nad dvojicí Lukáš Thor - Monika Niedermayerová 24:22, 21:17, ale ve druhém kole už nestačili na nasazené trojky Jakuba Klokana s Terezou Grznárovou 14:21, 12:21 a skončili na devátém místě. Eliška Mikešová s Filipem Titěrou (SK Prosek) skončili hned v prvním kole na raketách Marka Čepely a Barbory Bursové 12:21, 9:21.

Všem hráčům a hráčkám k umístění blahopřejeme!!

Dvouhra chlapci: 9. Petr Jurný

Dvouhra dívky: 5. Eliška Mikešová, 9. Eva Fišerová

Čtyřhra chlapci: 17. Petr Jurný - Matyáš Puff

Čtyřhra dívky: 9. Eliška Mikešová - Adéla Turňová (MTAC Praha), 17. Eva Fišerová - Kristýna Kozáková

Smíšená čtyřhra: 9. Petr Jurný - Eva Fišerová, 17. Eliška Mikešová - Filip Titěra (SK Prosek Praha)