7.5.22 OP U11, České Budějovice

V sobotu 7. května se v Českých Budějovicích odehrál oblastní přebor kategorie U11, ze kterého si hráči mohli vybojovat postup na Mistrovství České republiky. Na turnaji startovala také čtyřčlenná skupina, pro kterou to byl jejich vůbec první turnaj v životě.

Dařilo se jim skvěle. Václav Půlpán v soutěži podlehl pouze českobudějovickému Eriku Dvořákovi a vybojoval celkově stříbrnou medaili. Devátý pak skončil Josef Janoušek. Václav Půlpán si tak vybojoval postup na MČR.

V dívkách se těsně pod stupni vítězů umístila Anna Dvořáková, čímž si také vybojovala postup na MČR. O dvě příčky za Annou se umístila ještě Beáta Rehbergerová.

Mistrovství České republiky se odehraje už příští týden ve Vendryni.