Domů > Turnaje > Výsledky

13.1.19 Nation to Nation U13, Pécs

V Maďarské městě Pecs se o víkendu odehrál mezinárodní turnaj družstev věkové kategorie U13. Do týmu České republiky byla nominovaná naše naděje Eliška Mikešová, který na turnaji odehrála celkem 11 zápasů, z toho jich 9 vyhrála a výraznou měrou tak přispěla k bronzovému umístění České republiky. Eliška tak navázala na loňskou a předloňskou bronzovou účast Patrika Fucimana a Robina Tancera, a třeba zlatou Tomáše Švejdy.

Ale k letošnímu roku.

10 reprezentačních výběrů bylo rozděleno do dvou základních skupin, ze kterých dále první dva týmy bojovaly o 1. - 4. místo, týmy na 3. a 4. místě o 5. - 8. místo a týmy na 5. místě sehrály utkání o konečné 9. – 10. místo.

Český tým startující na turnaji ve složení Václav Simon (BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.), Marek Čepela (TJ Astra Zahradní Město, z.s.), Adam Srnec (SK Hamr, z.s.), Barbora Bursová (SK Hamr, z.s.), Karolína Kalkušová (BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.) a Eliška Mikešová v základní skupině postupně porazil Ukrajinu 9-0, Srbsko 9-0, Bulharsko 8-1 a domácí Maďarsko 7-2. V semifinále nestačil na Dánsko 4-5 a v utkání o bronz porazil Maďarsko 8-0.

Pro trenéry výběru ČR U13 Romanu Loskotovou a Tomáše Krajču to byl prodloužený víkend hlavně o práci a velké zodpovědnosti, a protože každý trenér chce vyhrát, tak i o napětí. Děkujeme za starostlivost.

Velká gratulace pro Elišku Mikešovou a celé družstvo České republiky!

Konečné výsledky:

 1. Rumunska
 2. Dánsko
 3. Česká republika
 4. Maďarsko
 5. Slovensko
 6. Slovinsko
 7. Ukrajina
 8. Bulharsko
 9. Mix TEAM
 10. Srbsko

Elišky výsledky jednotlivých zápasů najdete na tomto odkazu.

Fotogalerie (Autor: Alena Ozaniaková) ZDE

Hlavní partneři

 • Město Český Krumlov
 • FZ Fozra
 • Krumlováci
 • Swietelsky
 • Balcar
 • Český badmintonový svaz
 • Energo Český Krumlov
 • Město Český Krumlov
 • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio