Domů > Turnaje > Výsledky

1.10.22 GPC U15, Český Krumlov

V sobotu 1. října náš klub uspořádal krajský turnaj GPC kategorie U15, na kterém se předvedla i skupina našich žáků. 

Ve dvouhře chlapců David Šváb jako jediný zástupce našeho klubu přehrál všechny své soupeře a vybojoval zlato. 

Ve dvouhře dívek se to stejné povedlo Denise Půlpánové, která také svým soupeřkám nedala šanci a dvouhru celkově ovládla. Třetí skončily Anežka Doubravská a Tereza Pavlyková a na pátých místech se umístily Klára Kutláková, Nina Radová, Elen Perníková a Karolína Hniličková. 

David Šváb s Davidem Janem Kadeřávkem (SK Badminton Tábor) dokázali vybojovat první místo i ve čtyřhře chlapců. 

Ani Denisa Půlpánová s Terezou Pavlykovou neponechaly nic náhodě a své soupeřky ve čtyřhře dívek doslova smetly a právem braly zlato. Třetí pak shodně skončily Nina Radová s Elen Perníkovou a Karolína Hniličková s Anežkou Doubravskou. 

Kompletní zlatou sbírku dovršili David Šváb s Denisou Půlpánovou společně ve smíšené čtyřhře, kterou bez větších problémů ovládli. Druzí skončili Tereza Pavlyková s Davidem Janem Kadeřávkem (SK Badminton Tábor). Na pátých místech se umístili Karolína Hniličková s Patrikem Doubkem (SK Badminton Tábor) s Klára Kutláková s Martinem Šestauberem (TJ Sokol České Budějovice).

V závěru děkujeme Hance Milisové a Jaromíru Janáčkovi za vedení turnaje a Lucii Černé za vedení našich hráčů v průběhu turnaje. 

Všem k výsledkům blahopřejeme!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 1. David Šváb

Dvouhra dívky: 1. Denisa Půlpánová, 3. Anežka Doubravská, Tereza Pavlyková, 5. Klára Kutláková, Nina Radová, Elen Perníková, Karolína Hniličková

Čtyřhra chlapci: 1. David Šváb - David Jan Kadeřávek (SK Badminton Tábor)

Čtyřhra dívky: 1. Denisa Půlpánová - Tereza Pavlyková, 3. Nina Radová - Elen Perníková, Karolína Hniličková - Anežka Doubravská

Smíšená čtyřhra: 1. David Šváb - Denisa Půlpánová, 2. Tereza Pavlyková - David Jan Kadeřávek (SK Badminton Tábor), 5. Karolína Hniličková - Patrik Doubek (SK Badminton Tábor), Klára Kutláková - Martin Šestauber (TJ Sokol České Budějovice)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio