Domů > Turnaje > Výsledky

9.10.21 OPJ U15, České Budějovice

Víkend 9. a 10. října je ve znamení oblastních přeborů věcech kategorií. V sobotu 9. se v českobudějovické Sokolovně odehrály dohromady kategorie U11, U15 a U19.

V žákovské kategorii byla ve dvouhře zvítězila Eliška Mikešová, která ve finále porazila Evu Fišerovou. U chlapců bral stříbro Petr Jurný a bronz Dennis Pražák.

Čtyřhru chlapců celkově ovládli Petr Jurný s Matyášem Puffrem a bronzový skončili Dennis Pražák s Davidem Švábem. Ve čtyřhře dívek skončily stříbrní Eliška Mikešová s Kristýnou Kozákovou a bronz vybojovaly Denisa Půlpánová s Terezou Pavlykovou.

Ve smíšené čtyřhře skončili stříbrní Matyáš Puffr s Eliškou Mikešovou, třetí skončili Dennis Pražák s Kristýnou Kozákovou a Petr Jurný s Evou Fišerovou. 

Všem za předvedenou hru a umístění blahopřejeme!!!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 2. Petr Jurný, 3. Dennis Pražák, 5. Matyáš Puffr, 9. David Šváb

Dvouhra dívky: 1. Eliška Mikešová, 2. Eva Fišerová, 5. Tereza Pavlyková, Bára Krištofová, Kristýna Kozáková, Denisa Půlpánová

Čtyřhra chlapci: 1. Petr Jurný - Matyáš Puffr, 3. Dennis Pražák - David Šváb

Čtyřhra dívky: 2. Eliška Mikešová - Kristýna Kozáková, 3. Denisa Půlpánová - Tereza Pavlyková, 5. Eva Fišerová - Bára Krištofová

Smíšená čtyřhra: 2. Matyáš Puffr - Eliška Mikešová, 3. Dennis Pražák - Kristýna Kozáková, Petr Jurný - Eva Fišerová, 5. David Šváb - Bára Krištofová, 9. Denisa Půlpánová - Jan Kubák (TJ Sokol České Budějovice), Tereza Pavlyková - Marek Pavliš (TJ Sokol Křemže)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio