Domů > Turnaje > Výsledky

25.5.24 OPJ U17, České Budějovice

V sobotu 25. května se v Českých Budějovicích konal oblastní přebor kategorie U17, kde startovala početná skupina našich hráčů a vedlo se jim skvěle.

Ve dvouhře chlapců vybojoval Matyáš Puffr bronzovou medaili. René Neubauer skončil na pátém místě a Jiří Šober se umístil na deváté pozici.

Mezi dívkami dominovala Eliška Mikešová, která si zaslouženě odnesla titul oblastní přebornice. Karolína Hniličková se umístila na druhém místě, těsně za ní. Tereza Pavlyková získala třetí místo a Nina Radová skončila pátá.

Ve čtyřhře chlapců si dvojice René Neubauer a Matyáš Puffr vybojovala první místo a Jiří Šober spolu s Jáchymem Šmídem z TJ Sokol České Budějovice obsadili páté místo.

Ve čtyřhře dívek zazářily Eliška Mikešová a Tereza Pavlyková, které si odnesly zlato. Karolína Hniličková a Nina Radová se umístily na druhém místě.

V kategorii smíšené čtyřhry dosáhli naši hráči opět výborných výsledků. Eliška Mikešová a Kryštof Klíma (TJ Sokol České Budějovice) získali zlato. Matyáš Puffr a Tereza Pavlyková skončila na druhém místě. Karolína Hniličková a David Jan Kadeřávek (SK Badminton Tábor) obsadili třetí příčku. Na pátém místě se umístily páry René Neubauer a Nina Radová, a Jiří Šober s Viktorií Pouzarovou (TJ Sokol České Budějovice).

Gratulujeme všem účastníkům k dosaženým výsledkům a těšíme se na další skvělé výkony v budoucnu! 

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 3. Matyáš Puffr, 5. René Neubauer, 9. Jiří Šober

Dvouhra dívky: 1. Eliška Mikešová, 2. Karolína Hniličková, 3. Tereza Pavlyková, 5. Nina Radová 

Čtyřhra chlapci: 1. René Neubauer - Matyáš Puffr, 5. Jiří Šober - Jáchym Šmíd (TJ Sokol České Budějovice)

Čtyřhra dívky: 1. Eliška Mikešová - Tereza Pavlyková, 2. Karolína Hniličková - Nina Radová

Smíšená čtyřhra: 1. Eliška Mikešová - Kryštof Klíma (TJ Sokol České Budějovice), 2. Matyáš Puffr - Tereza Pavlyková, 3. Karolína Hniličková - David Jan Kadeřávek (SK Badminton Tábor), 5. René Neubauer - Nina Radová, Jiří Šober - Viktorie Pouzarová (TJ Sokol České Budějovice)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio