19.2.22 GPC U15, České Budějovice

V sobotu 19. února se v českobudějovické Sokolovně odehrál krajský turnaj GPC kategorie U15. Z našeho klubu se turnaje zúčastnilo sedm hráčů a hráček.

Nejvíce se dařilo se smíšené čtyřhře a čtyřhře dívek. Ve smíšené čtyřhře David Šváb s Denisou Půlpánovou nenašli přemožitele a po právu celkově zvítězili. Třetí skončili Eliška Mikešová s Lukášem Mrázkem (MTAC Praha). Na pátém místě se umístili Vanessa Pražáková s Davidem Janem Kadeřávkem (SK Badminton Tábor) a na devátém místě skončili René Neubauer a Kláre Kutláková.

Ve čtyřhře dívek braly celkové první místo Eliška Mikešová s Denisou Půlpánovou, pro kterou to bylo už druhé vítězství. Druhé skončily Anežka Doubravská s Vanessou Pražákovou a na pátém místě se umístily Klára Kutláková s Veronikou Kozákovou (SK Badminton Tábor)

David Šváb s Reném Neubauerem ve čtyřhře chlapců obsadili celkové druhé místo, když ve finále na své soupeře nestačili.

Ve dvouhře dívek třetí skončila Denisa Půlpánová. Na dělených pátých místech skončily Vanessa Pražáková, Klára Kutláková a Anežka Doubravská.

David Šváb přidal do sbírky ještě jedno druhé místo ve dvouhře a na pátém místě se umístil René Neubauer.

Všem k dosaženým výsledkům blahopřejeme!!

Dvouhra chlapců: 2. David Šváb, 5. René Neubauer

Dvouhra dívek: 3. Denisa Půlpánová, 5. Vanessa Pražáková, Klára Kutláková, Anežka Doubravská,

Čtyřhra chlapců: 2. David Šváb - René Neubauer

Čtyřhra dívek: 1. Eliška Mikešová - Denisa Půlpánová, 2. Anežka Doubravská - Vanessa Pražáková, 5. Klára Kutláková - Veronika Kozáková (SK Badminton Tábor)

Smíšená čtyřhra: 1. David Šváb - Denisa Půlpánová, 3. Eliška Mikešová - Lukáš Mrázek (MTAC Praha), 5. Vanessa Pražáková - David Jan Kadeřávek (SK Badminton Tábor), 9. René Neubauer - Klára Kutláková