Domů > Turnaje > Výsledky

18.2.23 GPC U17, České Budějovice

V sobotu 18. února se v českobudějovické Sokolovně společně odehrály krajské turnaje GPC kategorií U13 a U17, na kterých měl náš klub bohaté zastoupení. 

Ve dvouhře chlapců v kategorii U17 vybojoval stříbro Matyáš Puffr, když ve finále nestačil na Vojtěcha Strejčka (SK Hamr) po výsledku 17:21, 15:21. Bronzovou medaili bral Dennis Pražák a pátý skončil René Neubauer.

Bronz ve dvouhře dívek dokázala vybojovat Karolína Hniličková, který o postup do finále prohrála s pozdější vítězkou Lucií Tománkovou (SK Hamr) 14:21, 18:21. Páté skončily Tereza Pavlyková a Denisa Půlpánová a devátá pak Nina Radová. 

Matyáš Puffr s Dennisem Pražákem ve čtyřhře chlapců nenašli v pavouku přemožitele a po vyhraném finále s dvojicí David Jan Kadeřávek - Adam Žaba (SK Badminton Tábor - TJ Sokol Poděbrady) 21:6, 21:15 si na krk pověsili zlaté medaile. Bronz brali René Neubauer s Filipem Šálkem (SK Dobrá Voda u Českých Budějovic).

Stejný kousek předvedly Tereza Pavlyková s Denisou Půlpánovou ve čtyřhře, když ve finále přehrály Barboru Kubákovou - Vanesu Šemberovou (TJ Sokol České Budějovice) dvakrát 21:16 a právem braly zlato. Bronzové medaile braly Nina Radová s Karolínou Hniličkovou a Elen Perníková s Šárkou Dvořákovou (TJ Sokol České Budějovice).

Ve smíšené čtyřhře ve finále nestačili Matyáš Puffr s Terezou Pavlykovou na pár Vojtěch Strejček - Pavlína Hermanová (SK Hamr - Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou) po setech 12:21, 15:21 s skončili stříbrní. Na pátých místech skončili René Neubauer s Ninou Radovou a Dennis Pražák s Denisou Půlpánovou. Devátí skončili Karolína Hniličková s Davidem Janem Kadeřávkem (SK Badminton Tábor).

Všem k výsledkům blahopřejeme!

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 2. Matyáš Puffr, 3. Dennis Pražák, 5. René Neubauer

Dvouhra dívky: 3. Karolína Hniličková, 5. Tereza Pavlyková, Denisa Půlpánová, 9. Nina Radová, 

Čtyřhra chlapci: 1. Matyáš Puffr - Dennis Pražák, 3. René Neubauer - Filip Šálek (SK Dobrá Voda u Českých Budějovic)

Čtyřhra dívky: 1. Tereza Pavlyková - Denisa Půlpánová, 3. Nina Radová - Karolína Hniličková, Elen Perníková - Šárka Dvořáková (TJ Sokol České Budějovice)

Smíšená čtyřhra: 2. Matyáš Puffr - Tereza Pavlyková, 5. René Neubauer - Nina Radová, Dennis Pražák - Denisa Půlánová, 9. Karolína Hniličková - David Jan Kadeřávek (SK Badminton Tábor)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio