16.3.24 GPC U15, České Budějovice

V sobotu 16. března se v českobudějovické Sokolovně odehrál krajský turnaj GPC kategorie U15, na kterém se představili naši chlapci.

Ve dvouhře chlapců vybojoval zlato bez ztráty setu René Neubauer, když ve finále přehrál Felixe Kyzlíka (SK Hamr) 21:18, 21:8. Na pátém místě skončil Václav Půlpán, který si připsal výhru v prvním kole a na devátých místech skončili Martin Štika a Jiří Šober.

René Neubauer se společně s Martinem Štikou ve čtyřhře dokázali probojovat do finále, ve kterém nestačili na dvojici Felix Kyzlík - Jaroslav Rothbauer (SK Hamr - TJ Sokol České Budějovice) 15:21, 13:21 a vybojovali stříbro. Pátí skončili Václav Půlpán s Jiřím Šobrem.

Ve smíšené čtyřhře se nejvíce dařilo páru Václav Půlpán - Lucie Fulínová SK Badminton Tábor), kteří vybojovali bronz a páté místo obsadili Jiří Šober s Nancy Fárkovou (TJ Sokol Vodňany)

Všem k dosaženým výsledkům blahopřejeme!

Dvouhra chlapci: 1. René Neubauer, 5. Václav Půlpán, 9. Martin Štika, Jiří Šober

Čtyřhra chlapci: 2. René Neubauer - Martin Štika, 5. Václav Půlpán - Jiří Šober

Smíšená čtyřhra: 3. Václav Půlpán - Lucie Fulínová (SK Badminton Tábor), 5. Jiří Šober - Nancy Fárková (TJ Sokol Vodňany)