Domů > Turnaje > Výsledky

23.2.19 Krajský přebor dospělých J-Z 4. kolo, Plzeň

VÝSLEDKY

V sobotu 23. února jsme odehráli poslední kolo západočeských družstev dospělých. Čekala nás dvě nejsilnější družstva celé soutěže - Jiskra Nejdek a Badmintonová akademie Plzeň. V prvním kole jsme s oddílem z Nejdku dlouho hledali způsob, jak se srovnat s nepříznivými podmínkami v hale a do zápasů jsme šli opatrně. I když se výsledek 6:2 může zdát jednoznačný, průběhy zápasů byly velmi vyrovnané a mrzí hlavně dvě prohrané třísetové bitvy s pánském singu a deblu. Ve druhém kole jsme nenašli recept na tým Badmintonové akademie a jediný získaný bod přišel bez boje, neboť soupeř př ijel osl aben a nedokázal nasadit druhý pánský debl. Je vidět, že nově vzniklý oddíl Badmintonové akademie byl vytvořen s mnohem vyšší ambicí, než je krajská soutěž.

Sice nás ještě čeká baráž o první ligu, ale krajskou část máme odehranou a je tedy vhodný čas na zhodnocení letošní soutěže. Velký přínos pro náš tým bylo nabrání nových posil z řad našich juniorů (Adamové Ječmínek a Marťán a Linda Šmikmátorová), díky kterým jsme dokázali stabilizovat kádr a měli jsme stabilní účast na všech kolech soutěže. Díky Lindě se nám konečně podařilo prolomit pro nás zakletou disciplínu dámské dvouhry a po dlouhé době jsme v ní dokázali získávat body. Respekt si ale zaslouží i ostatní členové týmu, kteř& iacute; svými stabilními výkony přinášeli body v mnohdy rozhodujících zápasech.

Velké poděkování také patří našemu oddílu SK Český Krumlov a trenérovi Radku Votavovi, který nám vždy připravil perfektní podmínky pro výjezdy do Plzně a perfektní zázemí pro domácí kolo včetně možnosti hraní s hráči extraligy.

Složení našeho družstva: Michal Prokeš (hostování), Jakub Sluka, Roman Hnilička, David parkos, Jiří Novotný, Adam Ječmínek, Adam Marťán, Kristýna Kempfová (hostování), Tereza Milová, Iva Janáčková, Linda Šmikmátorová

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • FZ Fozra
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio