Domů > Turnaje > Výsledky

20.11.21 GPD U13, České Budějovice

Malá výprava SKB Český Krumlov byla dnes na startu oblastního turnaje kategorie „D“ do 13 let. Mladí krumlovští hráči se v nevelkém pelotonu soupeřů neztratili, i když patřili mezi ty mladší. Nejúspěšněji si vedl René Neubauer, který vydřel dvě první místa ve dvouhře a čtyřhře a jedno třetí ve smíšené čtyřhře s Dominikou Vlachovou. Dívky také se praly o přední místa. Ve dvouhře skončila Elen Perníková na stříbrné posici, když ve finále úporně vzdorovala o dva roky starší soupeřce. Ve čtyřhře dívek vybojovala další finálové umístění s Klárou Kutlákovou. Ta ještě přidala třetí místo ve dvouhře. Ve čtyřhře také třetí místo patří Dominice Vlachové.

Komentář kouče: „Byl jsem docela zvědav, jaké výkony nás po delší době v sokolovně potkají. Musím konstatovat, že jsem byl mile překvapen. Nejde tak ani o eventuální přední umístění, ale o realizaci probírané techniky na trénincích a její uplatnění v soutěžích. Zejména Elen a Renému se po této stránce dost dařilo. Moc pozadu nezůstaly ani Klárka a Dominika; technické nedostatky nahradily úpornosti a velkou bojovností. Byl jsem moc spokojen!“

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 1. René Neubauer

Dvouhra dívky: 3. Klára Kutláková, Elen Perníková, 5. Dominika Vlachová 

Čtyřhra chlapci: 1. René Neubauer - Kryštof Glaser (TJ Sokol České Budějovice)

Čtyřhra dívky: 2. Klára Kutláková - Elen Perníková, 3. Dominika Vlachová - Nikola Pecková (TJ Skol Vodňany)

Smíšená čtyřhra: 2. René Neubauer - Dominika Vlachová, 5. Klára Kutláková - Jaroslav Rothbauer (SK Dobrá Voda u Českých Budějovic)

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio