Domů > Turnaje > Výsledky

23.4.23 Českokrumlovský pohár výběrů U13, Český Krumlov

O víkendu 22. - 23. dubna se v Českém Krumlově odehrál tradiční turnaj regionálních výběru U13 pod názvem Českokrumlovský pohár. Do dvou jihočeských družstev se vešla i čtveřice našich mladších žáků. Ve družstvu Jižní Čechy "A" startovali Elen Perníková, Zuzana Černá a v jihočeském "béčku" pak Václav Půlpán, Martin Štika a vedoucím družstva byla Lucie Černá.

Družstvo Jižní Čechy "A" se v základní skupině A postupně s výběrem Prahy, kterému podlehli 1:6 a ve druhém utkání pak přehrálo družstvo Severní Čechy poměrem 4:3 a postoupilo tak ze druhého místa ve skupině do finálového pavouka. Tam ve čtvrtfinále Jihočeši nestačili na Střední Čechy 3:4 a nakonec hráli o konečné páté místo s týmem Jižní Morava, které nakonec přehráli 5:2 na zápasy a zaslouženě skončili pátí.

Jihočeské družstvo "B" čekal ve skupině "A", kde nestačilo 1:6 na výběry Středních Čech a 0:7 podlehli s týmem Východních Čech. Po dvou prohrách nakonec "béčko" postoupilo do tříčlenné skupiny o konečné sedmé až deváté místo, kde nestačilo na Severní Čechy poměrem 2:5 a porazili 4:3 Západní Čechy a vybojovali konečné osmé místo.

Všem k dosaženým výsledkům blahopřejeme!!