Domů > Turnaje > Výsledky

19.9.20 GPC U13, Tábor

VÝSLEDKY

Vypadá to, že se naše soutěže rozjíždějí. Další akcí byl oblastní „céčkový“ turnaj U-13 v Táboře o minulé sobotě. I přes neustálé potíže byla na startu docela slušná konkurence mimochodem i z některých pražských klubů.

Naši hráči se v turnaji orientovali velmi dobře a posbírali všechna první místa a také druhá i třetí. Mezi nejúspěšnější patřila Denisa Půlpánová a Matyáš Puffr, když neokusili hořkost porážky a zvítězili ve všech třech disciplinách. A když se k nim ještě přidali David Šváb, Tereza Pavlyková, Anežka Doubravská bylo o výrazném úspěchu pro SKB Český Krumlov rozhodnuto. Matyáš mezi svými soupeři proplouval vcelku neochvějně a až ve finále proti Břízovi (Prosek Praha) zabojoval o výhru 21:15, 21:18. Do třetího místa se dostal také David Šváb, kterého pak v semi vyřadil právě Bříza 13:21, 16:21.

Finále našich dívek Denisy a Terezy přinesl vyrovnaný boj, ve kterém měla více štěstí Denisa 21:16, 21:11. Ale aby se toto finále mohlo odehrát v naší režii, musela nejprve Tereza vyhrát nad Šemberovou (Dobrá Voda). Po velmi tuhém třísetovém zápase se jí to podařilo po setech 19:21, 21:19, 21:17. Z mladých hráček se ještě dobře uvedly Anežka Doubravská, Nina Radová a i Karolína Krupczová.

Ani párové soutěže nezamíchaly pořadím; naši nejlepší se prosadili i zde. Dvojice Puffr / Šváb, Pavlyková / Půlpánová a smíšené čtyřhry Puffr / Půlplánová se celkem jistě probojovaly na první místa.

Blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci klubu a držíme palce do nadcházejících bojů o medaile na oblastních přeborech.

Umístění našich hráčů:

Dvouhra chlapci: 1. místo Matyáš Puffr, 3. místo David Šváb

Dvouhra dívky: 1. místo Denisa Půlpánová, 2. místo Tereza Pavlyková , 3. místo Anežka Dubravská, 5. místo Karolína Krupczová, Radová Nina

Čtyřhra chlapci: 1. místo Matyáš Puffr / David Šváb

Čtyřhra dívky: 1. místo Denisa Půlpánová / Tereza Pavlyková, 3. místo Anežka Doubraská / Karolína Krupczová

Smíšená čtyřhra: 1. místo Matyáš Puffr / Denisa Půlpánová, 2. místo David Šváb / Tereza Pavlyková, 3. místo Bednář jan jun. (Sokol Meteor Radotín Praha) / Karolína Krupczová, Mrázek Josef (MTAC Praha Kbely)  / Radová Nina

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio